تحلیل تکنیکال کرازی | کارخانجات تولیدی شیشه رازی

70
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال کرازی | کارخانجات تولیدی شیشه رازیReviewed by سایت تحلیلها on Sep 25Rating: 5.0تحلیل تکنیکال کرازی | کارخانجات تولیدی شیشه رازیتحلیل تکنیکال کرازی | کارخانجات تولیدی شیشه رازی

تحلیل تکنیکال کرازی

تحلیل تکنیکال کرازی | کارخانجات تولیدی شیشه رازی

همان طور که نمودار تکنیکال شیشه رازی نشان می دهد سهم در یک کانال صعودی با شیب ملایم در حال حرکت می باشد. کرازی در محدوده 525 – 530 تومان در کف این کانال قرار گرفته و مجددا برگشت قیمتی از خود نشان داده است.
همچنین می توان تصور کرد که سهم در یک مثلث نیز در حال حرکت می باشد. همانطور که مشاهده می شود بعد از برخورد با محدوده 530 تومان سهم برگشت داشته و با ضلع بالای مثلث در محدوده 620 تومان درگیر شده و مجددا با کف آن برخورد داشته است.
می توان نتیجه گرفت در صورتی که کرازی در محدوده 620 تومان از مثلث خارج شود می تواند برای بار دیگر به سمت سقف کانال یعنی محدوده 800 تومان حرکت نماید.
در اندیکاتور rsi نیز شاهد واگرایی مثبت هستیم.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری خبرگان سهام
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن