تحلیل تکنیکال کرمان | سرمایه گذاری توسعه و عمران استان کرمان

40
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال کرمان | سرمایه گذاری توسعه و عمران استان کرمانReviewed by سایت تحلیلها on Nov 14Rating: 4.5تحلیل تکنیکال کرمان | سرمایه گذاری توسعه و عمران استان کرمانتحلیل تکنیکال کرمان | سرمایه گذاری توسعه و عمران استان کرمان

تحلیل تکنیکال کرمان

تحلیل تکنیکال کرمان | سرمایه گذاری توسعه و عمران استان کرمانسهم در داخل یک کانال صعودی در حال حرکت است و در کف کانال صعودی نسبت به محدوده حمایتی 900 تومان از خود واکنش نشان داد و صعود کرد.
اسیلاتور stochastic در زیر مرز اشباع به سمت بالا حرکت و از مرز اشباع 20 به سمت بالا عبور کرده است که سیگنال ورود خوبی برای سهم است.
دراسیلاتور MACD شاهد افزایش ارتفاع میله هستیم و در صورت عبور از خط میانگین به سمت بالا سیگنال خوبی برای سهم صادر می شود.
در مجموع به سهامداران توصیه میشود با رعایت حد ضرر در حرکت صعودی سهم باقی بمانند.

نقاط حمایت: 900 – 820 – 750 تومان
نقاط مقاومت: 1040 – 1200 تومان


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری ارگ هومن
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن