تحلیل تکنیکال کروی | توسعه معادن روی ایران

118
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال کروی | توسعه معادن روی ایرانReviewed by سایت تحلیلها on Nov 17Rating: 5.0تحلیل تکنیکال کروی | توسعه معادن روی ایرانتحلیل تکنیکال کروی | توسعه معادن روی ایران

تحلیل تکنیکال کروی

تحلیل تکنیکال کروی | توسعه معادن روی ایران تصویر تحلیل تکنیکال کروی

همان طور که در نمودار فوق در تحلیل تکنیکال کروی مشاهده می کنید، سهم سقف کانال نزولی بلندمدت خود را شکسته است و 2 کندل مثبت بالای خط روند نزولی نشان دهنده تثبیت بالای این خط روند می باشد. با توجه به شکست خط روند نزولی بلند مدت، انتظار تشکیل کانال کوتاه مدت صعودی با هدف قیمتی 148 تومان (سطح 23% فیبو) در وهله اول را داریم که لازمه آن عبور از مقاومت 121 تومان می باشد. در حال حاضر اندیکاتور MACD در وضعیت مناسبی وجود دارد ولی اندیکاتور RSI در محدوده مقاومتی خود به سر می برد که با توجه به این مسئله احتمال استراحت قیمتی در این محدوده (121 تومان) و شروع مجدد روند صعودی کوتاه مدت وجود خواهد داشت.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نقاط حمایت : 106 ، 98 و 85 تومان
نقاط مقاومت : 121 ، 148 و 180 تومان

منبع : شرکت کارگزاری ارگ هومن
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن