تحلیل تکنیکال کسرا | سرامیک‌های ‌صنعتی ‌اردکان‌

61
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال کسرا | سراميك‌هاي ‌صنعتي ‌اردكان‌Reviewed by سایت تحلیلها on Jul 4Rating: 4.5تحلیل تکنیکال کسرا | سراميك‌هاي ‌صنعتي ‌اردكان‌تحلیل تکنیکال کسرا | سراميك‌هاي ‌صنعتي ‌اردكان‌

تحلیل تکنیکال کسرا

نمودار روزانه:

تحلیل تکنیکال کسرا | سرامیک‌های ‌صنعتی ‌اردکان‌


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار هفتگی:

تحلیل تکنیکال کسرا | سرامیک‌های ‌صنعتی ‌اردکان‌

کسرا پس از یک دوره افت شدید ازمحدوده٨٠٠٠تا٣٢٠٠ و تکمیل الگوی هارمونیک وارد یک روند صعودی پر شتاب شد و توانست تا قله قبلی صعود نماید در آن محدوده با حجم بالای معاملات وارد اصلاح شد و حدود۶١/٨درصد از رشد خود را اصلاح نموده و در محدوده۵١٠٠با حجم معاملات سنگین و حمایت خوبی همراه شده است  در شرایط فعلی ورود به سهم با حد ضرر۴٩٠٠ قابل بررسی است . نمودار سهم دارای واگرایی مثبت و کراسDTمیباشد. مهمترین مقاومت فعلی سهم محدوده۶۵٠٠و در صورت تداوم رشد سقف قبلی است. در نمودار هفتگی هم شاهد شرایط اشباع فروش و نزدیک خط روند صعودی بلند مدت هستیم.

منبع: شرکت کارگزاری آبان
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن