تحلیل تکنیکال کفپارس | فرآورده های نسوز پارس

439
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال کفپارس | فرآورده های نسوز پارسReviewed by فاطمه میرآب on Oct 7Rating:

تحلیل تکنیکال کفپارس

این سهم که در سال گذشته با طی کردن 5 موج صعودی با رشد خیره کننده ای از قیمت حدود 290 تومان به قیمت 525 تومان رسیده بود با در پیش گرفتن روندی اصلاحی تا قیمت 460 تومان افت داشت و بعد از آن به مدت طولانی به دلیل مشکلات مدیریتی در انتقال سهام نماد بسته شد تا اینکه در اواسط اردیبهشت ماه امسال بازگشایی شد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

تحلیل تکنیکال کفپارس | فرآورده های نسوز پارس

همانطور که در تحلیل تکنیکال کفپارس می بینید بعد از بازگشایی سهم شاهد افت قیمت بودیم تا دوباره سهم به نزدیکی های حمایت ویژه خود یعنی 290 تا 300 برسد. بعد از مدتی معامله در این قیمت با شکل گیری الگوی کف دو قلو روندی صعودی را آغاز کرد و در ادامه با شکستن خط روند نزولی مسیر خود را برای صعود تثبیت کرد.

اکنون سهم در روند صعودی می باشد و قدرت خریدار از شیب روند صعودی می توان فهمید ولی سهم با مواجهه با مقاومت 460 با عرضه زیاد همراه شد. از طرفی اشباع خرید در اندیکاتور RSI هم می توانست به همراه مقاومت آن عرضه زیاد و اصلاح را پیش بینی کند.

حمایت هایی که سهم در پیش رو دارد در وهله اول 440 و در مرحله دوم 380 و در مرحله بعد 340 می باشد. بعد از اصلاح سهم می توان موج بعدی حرکت صعودی را پیش بینی کرد که هدف اول آن 520 تومان می باشد.

 

منبع : شرکت کارگزاری بانک صادرات ایران
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن