تحلیل تکنیکال کلوند | کاشی الوند

44
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال کلوند | کاشی الوندReviewed by سایت تحلیلها on Jan 11Rating: 4.0تحلیل تکنیکال کلوند | کاشی الوندتحلیل تکنیکال کلوند | کاشی الوند

تحلیل تکنیکال کلوند

تحلیل تکنیکال کلوند | کاشی الوند

پس از صعود سهم از محدوده 135 تا 220 تومان شاهد اصلاح قیمتی آن میباشیم.در حال حاضر سهم به محدوده حمایتی تراکم خطوط فیبوناچی در قیمت 175 تومان نزدیک شده است.البته اسیلاتورهای سهم وضعیت چندان مساعدی مبنی بر صعود و بازگشت سهم نشان نمیدهند.اسیلاتور RSI از محدوده اشباع فروش 30 هنوز فاصله دارد و در اسیلاتور MACD شاهد عبور میله ها از مرز صفر به سمت پایین میباشیم که سیگنال خوبی برای سهم نمیباشد.
در مجموع به سهامداران توصیه میشود در نواحی حمایتی مشخص شده منتظر صدور سیگنال ورود مناسب به سهم باشند و فعلا عجله ای در ورود به سهم نداشته باشند.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نقاط حمایت: 177 – 170 – 155 تومان
نقاط مقاومت: 187 – 198 – 218 تومان

منبع: شرکت کارگزاری ارگ هومن
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن