تحلیل تکنیکال کماسه | تامین ماسه ریخته گری

121
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال کماسه | تامین ماسه ریخته گریReviewed by رادیو سهام on Oct 30Rating: 4.5تحلیل تکنیکال کماسه | تامین ماسه ریخته گریتحلیل تکنیکال کماسه | تامین ماسه ریخته گری

تحلیل تکنیکال کماسه

تحلیل تکنیکال کماسه | تامین ماسه ریخته گریسهم موفق به شکست خط مقاومت نزولی قرمز رنگ خود شده است و میتوان گفت که مسیر نزولی و فرسایشی خود را پشت سر گذاشته است.همچنین در طی چند روز اخیر بعد از شکست پرحجم خط مقاومت,شاهد کاهش حجم معاملات هستیم که این امر میتواند عامل مخالفی برای حرکت در روند صعودی سهم باشد.
اسیلاتورهای RSI و stochastic هر دو به مرز اشباع خرید خود (یعنی 70 و 80 نزدیک شده اند) که لازم است سهامداران جانب احتیاط را رعایت فرمایند.
فعلا شاهد رشد ملایم میله ها و عبور آن ها از خط میانگین هستیم که سیگنال مناسبی برای سهم است. MACD در اسیلاتور در مجموع با وضعیت فعلی بنظر میرسد خرید در پولبک به سمت خط مقاومت نزولی یعنی محدوده 185 تومان مناسب باشد.

نقاط حمایت: 185 – 165 – 140 تومان
نقاط مقاومت: 200 – 220 – 260 تومان


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری ارگ هومن
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن