تحلیل تکنیکال کهمدا | شیشه همدان

141
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال کهمدا | شیشه همدانReviewed by سایت تحلیلها on Jan 18Rating: 4.5تحلیل تکنیکال کهمدا | شیشه همدانتحلیل تکنیکال کهمدا | شیشه همدان

تحلیل تکنیکال کهمدا

تحلیل تکنیکال کهمدا | شیشه همدان

همان طور که نمودار شیشه همدان نشان می دهد سهم از ابتدای سال 94 همواره در یک کانال صعودی با شیب ملایم در حرکت بوده است. در این بازه زمانی کهمدا همواره سقف و کف های جدیدی را ساخته است.
مهم ترین سطح حمایتی سهم محدوده کف کانال یعنی محدوده 585 تومان تا 590 تومان می باشد که محدوده قیمتی مناسبی جهت سرمایه گذاری است. تا زمانی که سهم این کانال صعودی را از دست ندهد می توان به اهداف قیمتی بالاتر امیدوار بود.
همچنین محدوده 670 تومان به عنوان محدوده پر تراکم مقاومتی برای سهم می باشد. در صورت شکست سطح 670 تومان سقف کانال و هدف قیمتی 750 تومان دور از دسترس نمی باشد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع : شرکت کارگزاری خبرگان سهام
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن