تحلیل تکنیکال کاشی‌ پارس‌ (کپارس) نوید رشد میدهد !

1326
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال كاشي‌ پارس‌ (كپارس) نوید رشد میدهد !Reviewed by فرزاد عباس زاده on Nov 1Rating:

 

تحلیل تکنیکال کاشی‌ پارس‌ (کپارس) نوید رشد میدهد  !:

سلام خدمت دوستان؛


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

خسته نباشید عرض می کنیم خدمت فعالان بازار،امید است این شنبه و این رشد خوبی که بازار پیدا کرده همچنان تداوم داشته باشد.همچنان با سهم های تحت نظر همراه تان هستیم.

این بار نوبت به سهمی از جنس کاشی و سرامیک رسیده است.

کاشی پارس در نماد کپارس همانطور که پیداست در یک روند بلند مدت صعودی،میان مدت نزولی و کوتاه مدت فرسایشی یا رنج قرار گرفته است.تحرکات اخیر قیمتی موجبات تشکیل یک تراکم کلاسیک مانند مثلثی شکل را فرآهم کرده است.جدای از آن در اشل بزرگتر که همان میان مدت باشد شاهد شکل گیری یک H&S یا همان سر و شانه هستیم.

در مطابق با تعریف این الگو پس از شکست خط گردن انتظار رشد سهم متناسب با عمق الگو هستیم.با این تفاسیر حسب ابزار های فیبو پروجکشن ، تارگت قیمتی سهم را حوالی 1000 و در صورت فشار تقاضا می توان 1100 برآورد کرد.

اسیلاتور شاخص قدرت نسبی روند نیز در پارامتر بهینه در موقعیت مناسبی قرار گرفته است که نوید بخش رشد در کوتاه و میان مدت است.

اعتبار این تحلیل تا قبل از لمس نقطه ی 850 تومان می باشد.

 

تحلیل تکنیکال کاشی‌ پارس‌ (کپارس) نوید رشد میدهد !

 

موفق باشید…

 

bashgah-banner nokhbegan-start

3 نظرها

نطر گذاشتن