تحلیل تکنیکال کچاد | معدنی و صنعتی چادرملو

36
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال کچاد | معدنی و صنعتی چادرملوReviewed by سایت تحلیلها on Oct 24Rating: 5.0تحلیل تکنیکال کچاد | معدنی و صنعتی چادرملوتحلیل تکنیکال کچاد | معدنی و صنعتی چادرملو

تحلیل تکنیکال کچاد

تحلیل تکنیکال کچاد | معدنی و صنعتی چادرملو تصویر تحلیل تکنیکال کچادکچاد در نمودار روزانه در حال تثبیت بالای ابر موکوی خود است که این مسئله نشان از ادامه روند صعودی نماد در کوتاه مدت است. در حال حاضر نماد در نزدیکی مقاومت 1803 ریال خود است که با توجه به سیگنال مثبت اندیکاتور macd عبور از آن در کوتاه مدت دور از ذهن نیست. البته روند حرکتی نماد با سرعت پایین انجام می شود. مقاومت مهم نماد 1901 ریال است که عبور از آن مشکل می باشد و نیاز به ورود نقدینگی جدید دارد. در صورت عبور از این مقاومت با توجه به الگوی سر و شانه کف میتوان هدف 2480 ریال را در میان مدت برای نماد متصور بود.

منبع: شرکت کارگزاری سهام بارز


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن