تحلیل تکنیکال کچینی | چینی ایران

226
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال کچینی | چینی ایرانReviewed by سایت تحلیلها on Nov 24Rating: 5.0تحلیل تکنیکال کچینی | چینی ایرانتحلیل تکنیکال کچینی | چینی ایران

تحلیل تکنیکال کچینی | چینی ایران

در نمودار قیمت سهام شرکت چینی ایران با نماد معاملاتی کچینی، پس از ثبت قله 11000 ریالی، در 20 ماه گذشته شاهد افت متمادی قیمت بودیم. در روزهای گذشته، در انتهای نمودار، شاهد شکل گیری الگوی سر و شانه کف هستیم که در روز گذشته قیمت توانست با صف خرید، در بالای خط گردن الگوی مذکور، به کار خود پایان دهد. به نظر می‌رسد در روز جاری چنانچه قیمت موفق شود در بالای سطح 1860 ریال باز شود، باید خط گردن الگوی مذکور را شکسته شده دانسته، و پولبک احتمالی به این خط در تراز قیمت 1800-1860 ریال، به عنوان فرصت ورود به معاملات خرید تلقی می‌شود. حد ضرر معاملات خرید در قیمت 1500 ریال فعال می‌شود و نخستین تارگت هدف الگو نیز بین 2100-2200 ریال می‌باشد. با توجه به تأثیر پذیری سایر نمادهای گروه کاشی و سرامیک، انتظار داریم در روزهای پیش رو، در سایر نمادها نیز شاهد تحرکاتی باشیم.

نمودار تحلیل تکنیکال کچینی | چینی ایران


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع : کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن