تحلیل تکنیکال شیشه و گاز (کگاز) و موقعیت مناسب خرید

924
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شیشه و گاز (کگاز) و موقعیت مناسب خرید Reviewed by ارش حکمت on Nov 10Rating:

تحلیل تکنیکال شیشه و گاز (کگاز) :

با نگاهی بلند مدت به نمودار قیمت کگاز ، میبینیم که هر بار قیمت بالای EMA 100  (خط سبز ) قرار گرفته است انگاه روند سهم صعودی شده و همینطور قرار گرفتن قیمت بالای EMA 200  (خط قرمز ) نیز تاییدی بر پر قدرت و ادامه دار بودن روند صعودی قیمت میباشد که با نگاه به گذشته نمودار قیمت بارها این  اتفاق افتاده است .

در حال حاضر قیمت بالای EMA 100 و EMA 200 قرار گرفته است که نشان از صعودی بودن روند دارد و نکته دیگر این است که وقتی میانگین کوچکتر (EMA100 ) ، میانگین بزرگتر (EMA 200 ) را به بالا قطع میکند ، خود یک سیگنال خرید میباشد .


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

تحلیل تکنیکال شیشه و گاز (کگاز) :

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.عضویت حرفه ای

همیشه به یاد داشته باشید که : معامله گر خوب ، معامله گر  با نظم و انضباط است .

(موفق و پیروز باشید )

bashgah-banner nokhbegan-start

10 نظرها

  1. باسلام من کگاز را حوالی 650 تومان خرید کردم ولی درحال حاضر قیمت آن به 630 تومان نیز رسیده است فقط حمایت 620 تومان شاید از ریزش بیشتر سهم جلوگیری کند ! بنظر شما روند کوتاه مدت سهم نزولی شده ؟ آیا با سهم بمانم ویا با رعایت حد ضرر خارج شوم ؟

  2. با سلام ببخشد منظورمو اشتباه رسوندم
    منظورم این بود که حالا که کاشی سرامیک صعودیه و امروز اکثر سهمهای کاشی سرامیک مثبت بودن آیا به رشد کگاز امیدی هست و مانند بقیه سهم ها روند صعودی رو ادامه میده یا نه؟
    با تشکر

نطر گذاشتن