تحلیل تکنیکال کگل | معدنی و صنعتی گل گهر

86
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال کگل | معدنی و صنعتی گل گهرReviewed by سایت تحلیلها on Dec 14Rating: 4.0تحلیل تکنیکال کگل | معدنی و صنعتی گل گهرتحلیل تکنیکال کگل | معدنی و صنعتی گل گهر

تحلیل تکنیکال کگل

تحلیل تکنیکال کگل | معدنی و صنعتی گل گهر

پس از عبور سهم از خط مقاومت نزولی نارنجی رنگ در محدوده 210 تومان,سهم وارد یک روند صعودی شده است.در حال حاضر در محدوده 245 تومان سهم درگیر ناحیه تراکم خطوط فیبوناچی مقاومتی است.
اسیلاتورهای RSI و  stochastic هر دو در محدوده اشباع خرید خود (به ترتیب 70 و 80 ) قرار دارند که سیگنال مهمی مبنی بر بر خروج است.در اسیلاتور MACD در بالای مرز صفر شاهد افزایش ارتفاع میله ها هستیم که آن سیگنال مناسبی برای ورود به سهم است.کندل های قیمتی تا بدین لحظه نشان از بازگشت و توقف صعود سهم دارند.
در مجموع با توجه به ارتباط بین حجم معاملات و قیمت سهم در سقف های قیمتی بهتر است کمی با احتیاط عمل کرده و در محدوده های حمایتی و اصلاحی مناسب منتظر ورود به سهم بود.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نقاط حمایت: 220 – 195 – 170 تومان
نقاط مقاومت: 250 – 285 – 315 تومان

منبع: شرکت کارگزاری ارگ هومن
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن