تحلیل تکنیکال سیمان شرق (سشرق)

1607
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال سیمان شرق (سشرق) Reviewed by فرهاد بهلولی on Oct 21Rating:

با درود فراوان

تحلیل تکنیکال سیمان شرق (سشرق) :

همانطور که در تصویر زیر مشاهده میفرمایید در نماد سشرق شاهد تشکیل یک الگوی پروانه (BUTTERFLY PATTERN) هستیم لذا با توجه به تشکیل الگوی فوق و همچنین واگرایی به وجود آمده بین مکدی و قیمت ، در قیمت جاری ، با حد ضرر ۱۸۸۰ وارد سهم شده و به ترتیب هدفهای ۲۷۵۰ ، ۳۲۵۰ و درنهایت با دیدی نسبتا بلندتر هدف 4000 را دنبال خواهیم نمود .


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

پیروز باشید

فرهاد بهلولی (farhad fx)

برای مشاهده تصویر در ابعاد بزرگتر کلیک کنید 

تحلیل تکنیکال سیمان شرق سشرق

bashgah-banner nokhbegan-start

3 نظرها

  1. با درود فراوان خدمت دوست گرامی .
    بتید خدمتتان عرض کنم که تحلیل فوق همچنان باقیست و قیمت همپنان در ناحیه بازگشتی قرار دارد و در صورتی که در ابتدا و انتهای یک روز کاری در زیر قیمت 1880 قرار گرفت . میتونیم بگیم این تحلیل قدرتش رو از دست داده است .

    خدمت دوست دیگر مان hedayate2000 نیز باید عرض کنم که متاسفانه پس ازاخرین تغییراتی که در سایت اعمال شد بنده دیگه نتونستم تحلیل یا مطلبی رو به اشتراک بگذارم .
    بهروز باشید

نطر گذاشتن