این سه سهم از گروه انبوه سازی امروز چرا سبز بودند ؟

1025
telegram nokhbegan-start
این سه سهم از گروه انبوه سازی امروز چرا سبز بودند ؟Reviewed by ارش حکمت on Jan 19Rating:

تحلیل تکنیکال ثباغ :

همان‌طور که در نمودار ثباغ دیده می‌شود ، در هفته پیش الگوی 2 قلوی کف در نمودار قیمت شکل گرفت که با واگرایی مثبت میان اندیکاتور RSI و نمودار قیمت تائید شد . هدف اول این الگو سطح 127% فیبوناچی از موج قبلی هست یعنی قیمت 2609 ریال و در صورت عبور هدف بعدی 2781 ریال است .

sabagh2


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

اگر از نگاه ایچیموکو به نمودار قیمت نگاه کنیم ، می‌بینیم که در قیمت بالای تنکان سن ( خط قرمز ) و کیجون سن (خط ابی ) قرار گرفته است و این نشانه مثبت برای شروع روند صعودی است و باید دید که قیمت در برخورد به ابر کومو چطور عمل می کند ، میتواند از ان عبور کند یا خیر ؟ در صورتیکه پس از برخورد به ابرکوموی نزولی بر شدت عرضه ها افزوده شود ، این احتمال وجود دارد که قیمت در  موج دوم از سری موج‌های الیوت قرار گیرد .

sabagh1

تحلیل تکنیکال ثعمرا :

دیگر نمادی که در گروه انبوه‌سازی با صف خرید همراه شد ، ثعمرا یا عمران و توسعه شاهد است

ثعمرا هم با واگرایی مثبتی که بین نمودار قیمت و اندیکاتور RSI شکل گرفت ، شروع به رشد تا خط روند نزولی کوتاه‌مدت خودش کرد درصورتی‌که بتواند از این خط روند عبور کند می‌تواند تا هدف اول 2580 ریال و هدف دوم 3150 ریال رشد کند.

seom1

ازنظر ایچیموکو قیمت بین تنکان سن (خط قرمز ) و کیجون سن ( خط ابی) قرارگرفته است که در این حالت تنکان سن به‌عنوان حمایت و کیجونسن به‌عنوان مقاومت عمل می‌کند و باید دید کدام‌یکی از قدرت بیشتری برخوردار است . ابر کوموی اینده نزولیو خیلی ضخیم شده است ، بنابراین برای خرید عجله نکنید .

seom2

 تحلیل تکنیکال ثشرق :

همان‌طور که در نمودار تعدیل نشده قیمت دیده می‌شود ، قیمت در یک کانال نزولی بلندمدت قرار دارد و پس از آخرین برخورد به سقف کانال در آبان ماه سال جاری به سمت کف کانال حرکت کرد ولی اتفاقی که در سر راه قیمت افتاد این بود که با برخورد به خط میانی کانال قیمت تغییر مسیر داد و دوباره به سمت سقف کانال شروع به حرکت کرد درصورتی‌که این رشد قیمت تا سقف کانال ادامه پیدا کند می‌توان امیدوار بود که سقف کانال نزولی به بالا شکسته شود

seshargh1.

با دقت به اندیکاتور RSI می‌بینیم که روند ان صعودی است و اندیکاتور MFI  هم از محدوده زیر 30 به بالا در حال رشد است و نشان از ورود نقدینگی به سهم است .

seshargh2

از نگاه ایچیموکو ، قیمت بالای تنکان سن ( خط قرمز) و کیجون سن خط ابی قرارگرفته است و درصورتی‌که بتواند بالای این دو تثبیت شود احتمال رشد تا مقاومت ابر کومو یعنی 2050 ریال زیاد است .

 seshrgh3

دوره آموزش تحلیل به روش ژاپنی ها در خانه سرمایه در حال ثبت نام می باشد برای اطلاعات بیشتر بر روی عکس زیر کلیک کنید

بنر-ژاپنی

همیشه به یاد داشته باشید که : معامله گر خوب ، معامله گر  با نظم و انضباط است .

(موفق و پیروز باشید )

bashgah-banner nokhbegan-start

4 نظرها

  1. مدیریت محترم :
    باسلام:مدتی است که بخش پاسخ وپرسش باکمی مشکل مواجه است درحالیکه این مهمترین بخش است.جواب ها با تاخیر دادده میشود.قبلا سوالات وجواب های ان مشخص بود که درکدام ماه قرارداریم واز شهریورماه دیگر UPTO DATEنشده ودر همون شهریور ماه قرارداریم.امید واری این قسمت بیشتر فعال شود.باتشکر.

نطر گذاشتن