تحلیل روند حرکتی خگستر

302
telegram nokhbegan-start
تحلیل روند حرکتی خگسترReviewed by عليرضا حاجيان on Aug 3Rating:

برای این سهم شاهد نوسانات منفی در محدوده ی 220 تا 238 تومان هستیم.باتوجه به سطح نزول CCI-TREND و FX5-Divergence شاهد افزایش قدرت فروش و اضافه شدن به تعداد فروشندگان هستیم.انتظار است سهم تا مرز 200-190 تومان افتی داشته باشد و سپس به ادامه روند صعودی خود ادامه دهد.هدف میان مدت سهم 275 تومان است و هدف بعدی 320 تومان میباشد.در پورتفوی شرکت افزایش سود مطلوبی به میزان 155830800 میلیون ریال دست یافته که بیشترین سود مطعلق به بانک پارسیان میباشد.دید شرکت در میان مدت بالای 1 الی 2 ماهه مناسب و میتواند باتوجه به افزایش سهام های شاراک ، وتجارت ، وصندوق ، شپنا که در پورتفوی خود اضافه نموده است سود آوری مطلوبی را داشته باشد.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

خگستر

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیکسعدی و سطوح حمایتی
نوشته بعدیچند خبر بورسی
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن