تحلیل روند حرکتی شاخص کل

331
telegram nokhbegan-start
تحلیل روند حرکتی شاخص کلReviewed by عليرضا حاجيان on Jul 27Rating:

در بررسی شاخص کل شاهد اوج گیری از محدوده ی 45000 واحدی در یک بازه ی میان مدت هستیم.شاخص را رشد قوی که داشته اکنون در مسیر موج سوم الیوت بلند مدت خود قرار دارد به طوری که میتوان انتظار رشد و تکمیل این موج را تا مرز 60000 واحدی نیز انتظار داشت.پس از آن ورود شاخص به موج چهارم اصلاحی و روند منفی مقطعی تا مرز 52000 واحدی را میتوان انتظار داشت.برای شاخص در بازه بلند مدت جای رشد تا مرز 74000 واحدی وجود دارد که رسیدن به این سطح شارپ و قوی نخواهد بود و نوسانات مقبت و منفی زیاد و شدیدی خواهد داشت.اسیلاتور CCI ورود به محدوده خرید های متعادل و کم رمق و باتوجه به OBV میتوان روند میان مدت را میتوان مناسب دید.

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شاخص تصویر

bashgah-banner
نوشته قبلیبر بام بازار شنبه 05 مرداد ماه…
نوشته بعدینماد تحت نظر و…
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن