تحلیل روند دلار| بررسی روند کوتاه مدت آتی

1043
telegram nokhbegan-start
تحلیل روند دلار| بررسی روند کوتاه مدت آتیReviewed by کارشناس on Mar 15Rating:

تحلیل روند دلار| بررسی روند کوتاه مدت آتی

درود ویژه حضور کاربران محترم سایت تحلیلها؛

با توجه به حرکات اخیر نرخ دلار و اثرگذاری آن بر تصمیم فعالین بازارهای سرمایه، برآن شدم تا به صورت اجمالی به این موضوع مهم بپردازم.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در تایم فریم روزانه و از منظر تحلیل کلاسیک تقریبا کلیه شاخص ها ادامه یافتن روند نزولی فعلی را پیش بینی می کنند. البته در این رابطه نباید اهمیت سطح مهم و حساس روانی 3200 تومان را نادیده گرفت و می توان گفت که قیمت در تثبیت خود زیر سطح 3200 تومان چالش های احتمالی بسیار خواهد داشت.

تحلیل روند دلار| بررسی روند کوتاه مدت آتی تصویر تحلیل روند دلار| بررسی روند کوتاه مدت آتی

در تحلیل الیوتی نمودار نیز می توان آغاز موج سوم نزولی را تشخیص داد که می تواند به عنوان تاییدی بر ادامه روند ریزشی باشد. همچنین می توان شروع خروج جریان پول هوشمند را از این محصول تشخیص داد.

همانطور که مشاهده می فرمایید سطح حمایتی MOB در محدوده 3170 تومان هم تراز با سطح روانی مذکور در قسمت قبل نیز به عنوان نقطه احتمالی بازگشت بازار مطرح می باشد.

تحلیل روند دلار| بررسی روند کوتاه مدت آتی تصویر تحلیل روند دلار| بررسی روند کوتاه مدت آتی

اما پس از شکست این سطح(محدوده 3170 – 3200) ، می توان رای با احتمال بسیار بالا به نزولی بودن روند دلار در بازه سه ماهه داد.

سالم و ثروتمند باشید

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن