تحلیل روند شاخص فلزات اساسی

300
telegram nokhbegan-start
تحلیل روند شاخص فلزات اساسیReviewed by عليرضا حاجيان on Jul 30Rating:

برای این شاخص شاهد عبور با قدرت از مرز مقاومتی  32000 واحدی هستیم.به طوری که در بازه 6 تا 7 ماه گذشته نتوانسته بود از این محدوده عبور نماید.انتظار است شاخص تا مدتی مثبت و هدف اولش مرز 38200 واحدی باشد.دید میان مدت شاخص مثبت است و انتظار است پس از رسیدن به مقاومت 38200 واحدی وارد فاز اصلاح مقطعی شده و گروه به طور موقت شاهد نوسانات منفی باشد.حمایت قوی مرز 31800 واحدی میباشد و هدف های شاخص تا 40000 واحد و 43800 واحدی نیز جای رشد در بازه 3 الی 4 ماهه دارد.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

فلزات اساسی

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیبازار این روزها
نوشته بعدیحتاید و سطح حمایتی
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن