تحلیل روند “شاخص گروه بانکی”

302
telegram nokhbegan-start

گروه بانک :::

برای این گروه شاهد رسیدن به مقاومت 782 واحد و ریزش هستیم.واگرایی -RD در شاخص با اسیلاتور ایجاد و شاهد خروج نقدینگی هستیم.سقف موج سوم در مقاومت ایجاد و حمایت موج 4 در 2 سطح 710 و 650 واحدی واقع شده.انتظار بازگشت از باند حمایت اول و سپس رشد تا مرز 780 واحد را داریم.توجه شود در صورتی که حمایت 700 واحد شکسته شود تا مرز 650 واحد ریزش خواهد کرد که سپس در این محدوده شاهد رشد و بازگشت شاخص خواهیم بود.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

شاخص بانکها

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیرسیدن زمگسا به هدف
نوشته بعدیسیگنال ولبهمن در مسیر رشد
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

9 نظرها

 1. جناب آقای حاجیان سلام
  باتوجه به این تحلیل باید سریعتر از گروه خارج شد
  اما وبصادر هنوز به هدف 130-120 تومانی خود نرسیده و وضعیت فعلی نشان میدهد که احتمالا فردا به آن خواهد رسید.
  برای وبملت هم هدف 245 تومان میان مدت ذکر شده بود که هنوز فاصله زیادی تا آن دارد.
  لطف میفرمائید راهنمایی کنید برای تصمیم گیری
  متشکرم

نطر گذاشتن