تحلیل روند “شاخص گروه خودرو “

  96
  telegram nokhbegan-start

  شاخص خودرو :::

  برای این گروه در فرم 1 ساعته شاهد واگرایی -RD با اسیلاتور RSI هستیم.گروه به دلیل رشد خساپا و ورنا در حال صعود است و باتوجه به تاثیرگذاری آن دو در شاخص گروه در حال صعود میباشد.رسیدن به مقاومت 18000 واحد هدف گروه است که پس از آن شاهد افت خواهیم بود.حمایت مهم گروه در مرز 16500 واحد میباشد که حمایت ضعیت و حمایت اصلی و قوی در 15000 واحد میباشد که در صورت رسیدن گروه به این مرز مجددا شاهد رشد و ورود نقدینگی خواهیم بود.


  خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

  پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
   

   

  خودرو

  bashgah-banner nokhbegan-start
  نوشته قبلی“قپیرا” و شکست مقاومت 440 تومان
  نوشته بعدیحمایت و مقاومت نمادهای مورد توجه حقوقی
  اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

  مطلب هنوز نظری ندارد

  نطر گذاشتن