تحلیل سهمی پس از سود بیش از 115 درصدی

356
telegram nokhbegan-start

سلام خدمت شما همراهان گرامی سایت تحلیلها

امروز قصد داریم تحلیلی از سهم غپینو را برای شما همراهان سایت تحلیلها داشته باشیم چراکه در تاریخ 7 مهر 94 این سهم در کف قیمتی معرفی شد و با 46 تومان سود تقسیمی در مجمع توانسته تا به امروز بازدهی حدود 115 درصد را برای سهامداران خود به ارمغان بیاورد.(می توانید تحلیل قبلی را با کلیک بر اینجا مشاهده نمایید)


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

هم‌اکنون ادامهٔ روند سهم را بررسی خواهیم کرد. در تصویر زیر تایم روزانهٔ سهم را مشاهده می‌کنید. همان‌طور که در تصویر مشخص است سهم در حال تشکیل واگرایی منفی در تایم روزانه است که این نشان می‌دهد با توجه به تکمیل 5 موج الیوتی کم کم باید فکر سیو سود میان‌مدتی در این سهم بود؛ بنابراین محدودهٔ 510 تا 560 محدودهٔ مناسبی جهت فروش سهم محسوب می‌شود. این سهم در صورت شکست 500 تومان به سمت پایین می‌تواند حداقل تا 400 اصلاح داشته باشد. افراد بلندمدتی می‌توانند در صورت تمایل به نگه‌داری سهم حد ضرر را بر روی 500 قرار دهند

image001در تایم هفتگی نیز سهم درون کانالی قرارگرفته که هم‌اکنون در سقف کانال قرار دارد. به‌احتمال‌زیاد با توجه به وقوع واگرایی منفی در تایم هفتگی سهم در آینده‌ای نزدیک کف کانال را به سمت پایین خواهد شکست

image003نتیجه‌گیری:

محدودهٔ 510 تا 560 محدودهٔ مناسبی جهت فروش سهم محسوب می‌شود. این سهم در صورت شکست 500 تومان به سمت پایین می‌تواند حداقل تا 400 اصلاح داشته باشد. افراد بلندمدتی می‌توانند در صورت تمایل به نگه‌داری سهم حد ضرر را بر روی 500 تومان قرار دهند.

1- عملکرد از معرفی سهم تا اردیبهشت ماه:

2

buy-action

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن