تحلیل تکنیکال خاهن :

862
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال خاهن :Reviewed by عليرضا حاجيان on Sep 23Rating:

 

تحلیل تکنیکال خاهن :

باتوجه به روندن نوسانی سهم شاهد نزدیک شدن به کف کانال در مرز 201 تومان و همچنان وضعیت نوسانی هستیم.در بازه ی 199 تا 202 تومان امکان نوسان مثبت و بازگشت از کف کانال را دارد.هدف میان مدت سهم در بازه 2 ماهه 240 تومان و در بازه 1 ماهه مرز 224 تومان میباشد.توجه شود حمایت 200 تومان حمایت قوی میباشد که در صورت شکسته شدن این مرز در اثر فشار فروش سهم تا 160 تومان ریزش خواهد داشت.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

تحلیل تکنیکال خاهن : تصویر تحلیل تکنیکال خاهن :

 

bashgah-banner
نوشته قبلینظر کارشناسان در مورد پلاسک . وبیمه . ثتران و …
نوشته بعدیاخبار و شنیده های تالار معاملات
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

3 نظرها

نطر گذاشتن