تحلیل سهم درخواستی کاربران …؟

619
telegram nokhbegan-start
تحلیل سهم درخواستی کاربران ...؟Reviewed by عليرضا حاجيان on Sep 8Rating:

سمگا :
در بررسی این سهم شاهد روند صعودی قوی در سیکل شکب گیری 5 موج صعودی الیوت هستیم.سهم در مسیر موج پنجم الیوت خود میباشد که باتوجه به بسط ATP و PCR هدف سهم را در مرز 161.8فیبو موج سوم و 261 از موج چهارم در مرز 785 تومان میباشد.در این مرز سهم وارد فشار فروش و امکان اصلاح موقت وجود دارد.در صورت بازگشت سهم تا سطح 670 تومان ریزش 1 ماهه خواهد داشت .درصورت عبور از مرز 785 تومان هدف بعدی 830 تومان میباشد.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

 

سمگا

 

نظر کارشناسان در مورد غالبر . ثمسکن . سمگا و … را در این بخش مشاهده کنید.

 

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلینظر کارشناسان در مورد غالبر . ثمسکن . سمگا و …
نوشته بعدیشنیده ها و خبرهای تالار حافظ
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

2 نظرها

نطر گذاشتن