تحلیل شاخص خودرو و 4 سهم لیدر این گروه

289
telegram nokhbegan-start

با سلام.

با یک تحلیل دیگر از 4 سهم پرطرفدار گروه خودرویی در خدمتتان هستیم


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

طبق قولی که ابتدای سال جاری در اولین تحلیل جامع  سال از این گروه و لیدرها قرار دادیم به دلیل تاثیر گذاری این گروه و درگیر بودن بسیاری از سهامداران با سهام خودرویی قول آپدیت تحلیل و همراهی با شما دوستان را دادیم.

خدا را شاکریم دوستان همراه “تحلیلها” بیشترین استفاده را از این گروه داشته اند و خودرویی ها همچنان مطابق انتظار حرکت میکنند. دوستان ابتدا تحلیلها قبلی را مرور کنند چون در این تحلیل به اخرین وضعیت کوتاه مدت سهام میپردازیم.

ابتدا شاخص گروه خودرو و قطعات:شاخص گروه خودرو پس از شکستن کانال صعودی چندین ساله خود به سمت بالا در حال اصلاح قیمتی و نزدیک شدن به سقف شکسته شده میباشد

چارت هفتگی:

95.2.15Weekly تصویرچارت روزانه :  در چارت روزانه از نمای نزدیک پولبکی را به مقاومت شکسته شده شاهد هستیم. در صورتی که شاخص گروه بالای 24000 واحد تثبیت شود اصلاح شاخص با abc  پایان یافته و در غیر این صورت موج صعودی اخیر از نوع ریز موج اصلاحی 4 خواهد بود و یک ریز موج نزولی دیگر تا محدوده19400 و یا حتی 18000 تشکیل شود. پس معاملات هفته ی آینده مسیر گروه را برای بازه ی 1 الی دو ماهه مسخص خواهد کرد.

95.2.15Daily تصویردر ادامه به تحلیل 4 سهم لیدر این گروه خواهیم پرداخت: برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو باشگاه سرمایه گذاران هوشیار باشید.می خواهم عضو باشگاه شوم

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن