تحلیل شاخص دو گروه بانک و خودرو

363
telegram nokhbegan-start

با سلام خدمت شما کاربران گرامی تحلیلها

در ادامه با تحلیل دو شاخص خودرو و بانکی در خدمت شما هستیم:


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

با توجه به تأثیر زیاد شاخص خودرو برروی شاخص کل، امروز در نظر داریم شاخص خودرو را مورد بررسی قرار دهیم. ابتدا نگاهی به شاخص خودرو در تایم ساعتی داریم.

همانطور که در تصویر می‌بینید شاخص خودرو دو حمایت پشت سرهم دارد که بسیار از دید تکنیکالی حمایت مستحکمی می‌باشد. با توجه به جمع شدن صف‌های فروش گروه خودرویی به خصوص صف فروش ایران خودرو و سایپا امید می‌رود در حال حاضر برگشتی به سمت بالا داشته باشند که در این صورت احتمال رسیدن به مقاومت 27000 واحدی بسیار بالاست که در آن نقطه بایستی با توجه به قدرت خریدار و فروشنده و در صورن ایجاد نشدن واگرایی منفی تحلیلی جدید از شاخص خودرو داشته باشیم. هم چنین در صورت حمایت از این گروه از فردا، باتوجه به جمع شدن صف‌های فروش، می‌توان الگویی شبیه به الگوی گارتلی از این گروه انتظار داشت

در حال حاضر باید دید با مقاومت 25737 واحدی چه خواهد کرد. به نظر می‌رسد صعودی که احتمالاً از فردا اتفاق بیفتد صعود چند روزه باشد و فعلاً نتواند از سقف قبلی که 27665 بوده است عبور کند

و اما حالت دوم از دست دادن حمایت 23459 می‌باشد که در این صورت هدف نزولی شاخص خودرو محدودهٔ 22200 تا 22000 خواهد بود

image001

شاخص بانکی:

شاخص بانکی درون حمایت کوتاه مدت خود قرار دارد. با توجه به اینکه این گروه حمایت آر اس آی هم وجود دارد امید می‌رود در صورت حمایت از سهام این گروه، شاخص بانکی به سمت هدف 83 واحدی حرکت کنند؛ و اما در صورت از دست دادن حمایت 76 واحدی دو حمایت 74 و 72 واحدی پیش روی این شاخص قرار دارد که امید می‌رود از آنجا صعودی به سمت 83 واحد داشته باشد.

image007

کاربران گرامی می توانند تحلیل 4 سهم لیدر از این دو گروه را با کلیک بر اینجا مشاهده نمایند.

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن