تحلیل شاخص فرآورده های نفتی

183
شاخص فرآورده های نفتی
telegram nokhbegan-start
تحلیل شاخص فرآورده های نفتیReviewed by عليرضا حاجيان on Jun 9Rating:

در بررسی این شاخص شاهد همسویی و کم تحرکی باند های بولینگر در سطح افقی و هم راستایی با شاخص هستیم.باتوجه به افت بوجود آمده برای این گروه وضعیت نوسانی را در دو بازه ی 2150 واحدی و 2000 واحدی انتظار داریم.روند این شاخص فعلا خنثی است و تنش در آن دیده نمیشود.از لحاظ جو روانی این گروه وضعیت در اوضاع سیاسی جامعه گره خورده است به طوری که میتوان گفت در صورت آرامش سیاسی میتوان امید به رشد این گروه داشت.از طرفی کم تحرکی این گروه در گرو نبود لیدر آن یعنی شبندر میباشد که امید است بعد از بازگشایی شبندر اوضاع این گروه از جمله سهام های با پتانسیل مثل شرانل و شپنا و شراز رشد خوبی را تجربه نمایند.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیرد شایعات آذرآب ..!!
نوشته بعدیرفع مشکلات دسترسی
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن