تحلیل شاخص فلزات اساسی

321
telegram nokhbegan-start
تحلیل شاخص فلزات اساسیReviewed by عليرضا حاجيان on Jun 13Rating:

در بررسی این شاخص شاهد رشد قوی از مرز 27000 واحدی هستیم.شاخص هم اکنون در محدوده 28800 واحدی رسیده و مقاومتی در مرز 30000 واحدی دارد.افزایش عرضه در سهام های با شناوری بالا در این گروه از جمله فخوز – فاسمین – فرآور و … باعث میشود شاخص این گروه نتواند از این محدوده عبور و وارد فاز اصلاحی شود.باتوجه به نزدیک شدن به گزارش های سه ماهه شرکت رشد مقدار تولید و افزایش نسبی برخی قیمتی های جهانی از جمله فولاد و نوسان مقطعی مس میتوان برای برای بازه ی میان مدت بین 2 الی 4 ماهه روی سهام های این گروه مانور داد.

فلزات اساسی

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیاخبار مجامع برگزار شده در روز چهارشنبه
نوشته بعدیروند نزولی ادامه دار این شرکت تجهیزاتی
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

3 نظرها

  1. با سلام.
    ممنون از این مطلب مفید. استاد حلاجیان من تازه شروع به یادگیری نمودار ها اندیکاتور ها کردم و رشته مرتبطی هم می خونم. مفید تریدر 5 رو نصب کردم اما نمی دونم چرا چند تا نماد بیشتر نداره. می خواستم خواهش کنم یک نرم افزار که همه ی نماد ها رو داشته باشه به من معرفی کنید که بتونم تمرینات خودم رو داشته باشم. واقعا ممنون می شم که راهنماییم کنید استاد.
    ارادتمند.

نطر گذاشتن