تحلیل شاخص مواد دارویی

449
telegram nokhbegan-start
تحلیل شاخص مواد داروییReviewed by عليرضا حاجيان on Jun 12Rating:

در بررسی این شاخص شاهد روند صعودی و قوی برای این شاخص هستیم.هم اکنون شاخص در مرز 1903 واحدی قرار دارد و انتظار است به اولین مقاومت خود در2201 واحدی یعنی حدود 13 درصد دیگر برسد.برای سهام های این گروه باتوجه به افزایش قیمت محصولات و برخی دیگر نیز بابت افزایش مقدار تولید سود آوری های خوبی را شاهد خواهی بود.سهام های این گروه برای برخی از آنها هنوز در کوتاه مدت جای رشد و انتظار است حدود 60 درصد از شرکت این گروه در 3 ماهه ابتدای سال 92 با تعدیل مثبت همراه شوند.

دارویی


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

دارویی

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیضمیمه بر بام بازار-چه خبر از مپنا…
نوشته بعدینگاهی به چند سهم و گروه
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

3 نظرها

نطر گذاشتن