تحلیل گزارش شرکت ملی مس ایران(فملی)

294
telegram nokhbegan-start
تحلیل گزارش شرکت ملی مس ایران(فملی)Reviewed by شقایق فرهادی پور on Sep 12Rating:

معرفی شرکت ملی مس ایران(فملی)

شرکت ملی صنایع مس ایران در ۱۲ تیر ماه ۱۳۵۱، شرکت سهامی معادن مس سرچشمه کرمان ، تشکیل و در سال ۱۳۵۵ به شرکت ملی صنایع مس ایران که در برگیرنده کلیه فعالیتهای معادن مس کشور است تغییر نام داد. از وظایف این شرکت، استخراج و بهره برداری از معادن مس، تولید محصولات پر عیار سنگ معدن و محصولات مسی نظیر کاتد، اسلب، بیلت و مفتول هشت میلیمتری می‌باشد. معادن مس سرچشمه و میدوک در کرمان و معدن مس سونگون درآذربایجان شرقی  از مهمترین معادن مس کشور به شمار می‌رود.

شرکت ملی مس ایران با سرمایه 43400 میلیارد ریال و با ارزش بازار 58937 میلیارد ریال است . سود هر سهم شرکت در سال 93 ، مبلغ 261 ریال بود. همچنین شرکت پیش بینی سود 94 خود را مبلغ 251 ریال اعلام کرده و عملکرد سه ماهه 28 ریال معادل 11 درصد آن را پوشش داده است .

ریسک شرکت

  1. ریسک نوسانات نرخ ارز
  2. ریسک کاهش قیمت محصولات
  3. ریسک ناشی از تغییر نرخ سود تسهیلات بانکی

صورت سود و زیان


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

fameli

بررسی عملکرد تولید و فروش

مقدار تولید

fameli 04

مقدار فروش

fameli 05

منبع : شرکت کارگزاری رضوی

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن