تعدیلات امروز

209
telegram nokhbegan-start
تعدیلات امروزReviewed by منوچهر عطائی on May 25Rating:

سیمان بهبهان که در پیش بینی قبلی خود برای سال 92 سود خود را  4344 اعلام کرده بود به 6905 ریال افزایش داده و با تعدیل بسیار خوب 59 درصدی روبرو شد و علت این تعدیل افزایش نرخ فروش سیمان میباشد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

قند مرودشت هم در پیش بینی  خود بر اساس عملکرد 9 ماهه برای سال 92 سود خود را از 1727 به 2929 ریال افزایش داده و با تعدیل سنگین 70 درصدی روبرو شده است که علت تعدیل افزایش در مقدار و مبلغ فروش و کاهش بهای تمام شده است

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیحمایتی از فولاد
نوشته بعدیمعرفی 4 سهم جدید
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن