تعدیل سنگین شیرین

195
telegram nokhbegan-start
تعدیل سنگین شیرین Reviewed by منوچهر عطائی on May 27Rating:

شکر شاهرود در آخرین پیش بینی خود برای سال 92 بر اساس  عملکرد 6 ماهه  با تعدیل مثبت 61 درصدی گزارش خود را اعلام کرده است و  سود هر سهم خود را از 447 ریال به  719 ریال افزایش داده است  . از نکات قابل توجه در این گزارش عبارتند از

– با توجه به محقق شدن هزینه های تولیدی در 6 ماهه اول برای تولید چغندر منجر به پیش بینی کاهش دستمزد مستقیم و غیر مستقیم گردیده که به تبع آن کاهش پیش بینی بهای تولیدی را موجب گردیده است .


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

– باتوجه به افزایش نرخ دستمزد تصفیه از بازرگانی دولتی و دریافت حدود مقدار 30000 تن شکرخام از شرکت مذکور برای تصفیه در نتیجه درامد تصفیه نسبت به پیش بینی قبلی افزایش یافته است .

-با توجه به افزایش نرخ فروش ملس و همچنین با عنایت به افزایش تصفیه که منجر به تولید بیشتر ملس خواهد شد پیش بینی میگردد مقدار تولیدملس برای فروش از 4683 تن به 5915 تن افزایش یابد.

شرکت اعلام نموده هیات مدیره تصمیم دارد میزان 80 درصد سود خالص را جهت تقسیم در مجمع عمومی عادی سال مالی 92 پیشنهاد نماید.

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن