تعدیل مثبت دو شرکت

159
telegram nokhbegan-start
تعدیل مثبت دو شرکت Reviewed by منوچهر عطائی on Mar 6Rating:

شرکت سرمایه گذاری البرز پیشبینی سود سال 92 خود را با رشد 10 درصدی از 410 ریال سال 91 به 450 ریال به ازای هر سهم برای سال 92 تعدیل داده است.

افزایش 13 دریصدی سود حاصل از سرمایه گذاری ها از دلایل اصلی افزایش سود 92 این شرکا سرمایه گذاری است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

و شرکت معدنی شمال شرق شاهرود نیز با رشد 8 درصدی سود سال 92 خود را اعلام نموده است و از سود 445 ریال مربوط به سال 91 برای سال 92 سود به ازای هر سهم را 481 پیش بینی کرده است.

با توجه به ابلاغ نامه افزایش نرخ زغال سنگ در اسفندماه.از ابتدای فرودین 92 نرخ فروش داخلی زغال سنگ با 18.7 درصد افزایش روبرو خواهد شد و میتوان امید به رشد سود خوبی از این شرکت برای سال 92 داشت

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیکمی زنگ تفریح،بدون دغدغه کم و زیاد شدنها
نوشته بعدیحمایتی از ولصنم
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

1 نظر

نطر گذاشتن