تعدیل مثبت و قابل توجه چند شرکت

133
telegram nokhbegan-start
تعدیل مثبت و قابل توجه چند شرکتReviewed by منوچهر عطائی on Feb 28Rating:

لوله و ماشین سازی  پس از افزایش سرمایه یه سطح 50 میلیارد تومان سود سال 91 خود را رقم 210 ریال به ازای هر سهم اعلام نموده و سود سال 92 خود را با رشد بالای 77 درصدی 371 ریال اعلام کرده است.

این شرکت علت اصلی تعدیل را افزایش صادرات اعلام کرده است.

هچنین شرکت اعلام کرده است که قصد فروش24400 متر از زمین های کارخانه واقع در چهار دانگه با قیمت پیشنهادی 195 میلیارد ریال را دارد که در صورت فروش اثرا آن اعلام خواهد شد.

خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

دجابر که پیش از این سود 519 ریالی را اعلام کرده بود با تعدیل مثبت 18 درصدی سود خود را تا سطوح 615 ریالی به ازای هر سهم افزایش داده است.

همچنین این شرکت موفق به پوشش 34 درصدی سود خود معادل 210 ریالی به ازای هر سمهم خود شده است.

شرکت معدنی ذغالسنگ نگین طبس هم در عملکرد 9ماهه خود با تعدیل مثبت سنگین مواجه شده است.

این شرکت که برای سال 91 پیش از این سود 227 ریالی رای به ازای هر سهم اعلام نموده یود با تعدیل مثبت سنگین 68 درصدی سود خود را 381 ریال به ازای هر سهم اعلام نموده است.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیفولاد مبارکه
نوشته بعدیمقاومتی از فملی
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن