تغییرات در سبد بنیادی میان مدتی شماره (3)

2069
telegram nokhbegan-start
تغییرات در سبد بنیادی میان مدتی شماره (3)Reviewed by محمد محمدی on Jan 6Rating:

سلام خدمت دوستان عزیز

قبلا نماد فارس در سبد بنیادی میان مدتی (3) به عنوان پیشنهاد خرید معرفی شده بود که با توجه به بررسی های جدید صورت گرفته و ابهامات موجود این سهم از سبد حذف گردید.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

لازم به ذکر است که در حال حاضر فارس به قیمت معرفی شده در سبد رسیده است ولی با توجه به توضیح بالا از سبد حذف شد .

بقیه سهم های معرفی شده در سبد همچنان به قوت خویش باقی است.

موفق باشید.

bashgah-banner nokhbegan-start

3 نظرها

  1. سلام و خسته نباشید
    استاد بنده به شدت نیازمند نقدینگی هستم به نظر شما طلا تا چه قیمتی بالا میرود؟و بهترین زمان فروش چه موقع است؟به نظر شما امیدی به بورس هست تقریبا 40 درصد در ضرر هستم.شاخص تا کجا افت میکند؟
    ممنون از حوصله و صبرتون

    • سلام جناب مرادی
      قیمت طلا در ایران متاثر از دو عامل قیمت جهانی اونس و نرخ ارز هست ، طبق بررسیها احتمالا روند اونس نزولی و روند ارز با شرایط فعلی صعودی خواهد بود یعنی تا حدودی اثر همو خنثی میکنند اگرچه اهرم ارز کمی قویتر هست. در صورتی که در جلسه بعدی مذاکرات هسته ای که تا دوهفته دیگر برگزار خواهد شد خبر مثبتی بیرون نیاد احتمالا روزهای پایانی امسال زمان نسبتا مناسبی برای فروش خواهد بود. خیلی ذهنتون رو مشغول شاخص نکنید. شاخصی که با چند تا معامله بلوکی دستکاریش میکنند تحلیلش با خطای مصاعفی همراه خواهد بود. امن ترین گروه بازار دارویی ها هستند و دسبحا و والبر از بقیه جذابتر…موفق باشید.

نطر گذاشتن