توریل تا کجا صعودی ؟!!

306
telegram nokhbegan-start
توریل تا کجا صعودی ؟!!Reviewed by عليرضا حاجيان on Jul 6Rating:

توریل : باتوجه به عبور قوی سهم از مرز مقاومتی 373 تومان شاهد روند صعودی در این سهم هستیم.انتظار است سهم تا مرز 430 تومان در تارگت اول صعودی بماند.سهم در 26 تیر ماه مجمع عمومی سالیانه دارد که انتظار است تا آن مقطع و تا تارگت بعدی در مرز 500 تومان صعودی بماند.البته اصلاح موقت و حمایت 375 تومان از افت بیشتر سهم جلوگیری خواهد کرد.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

توریل

bashgah-banner
نوشته قبلیکروی و نزدیک شدن به یک مرز مهم
نوشته بعدیبر بام بازار شنبه 15 تیر ماه…
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

5 نظرها

نطر گذاشتن