توضیح دو نماد

234
telegram nokhbegan-start
توضیح دو نمادReviewed by علی صابریان on Sep 12Rating:

سلام به اعضای حرفه ای وبسایت تحلیلها
 
در نماد قشیر از 670 با هم بودیم و در نقاط مختلف بر حسب ریسکی که وجود داشته سطوح خروج مشخص کردیم . اول سهم با قدرت زیادی از سطح 860 گذشت و به سطح 1050 رسید در سطح 1050 نیز سهم توانست از این سطح که با افزایش عرضه همراه بود عبور کند اما بازه 1050 تا 1440 سهم سطح عرضه بالایی ندارد و پتانسیل رشد تا 1440 را دارد اما شاید با خاطر عرضه بالاتر قبل از رسیدن به این قیمت برگشت داشته باشد . پس عزیزانی که در سطوح گذشته از سهم خارج نشده اند خروج پلکانی  تا حوالی 1400 را مد نظر داشته باشید. شاید سهم بتواند باز هم بیشتر از 1440 صعود کند اما نه دیگر ریسک آن مورد تایید است و نه دلیل قاطعی برای ماندن
 
اما کچینی  … اگر سهم را ندارید و یا خارج شدید فعلا سیگنال خریدی ندارد اما اگر سهامدار سهم هستید اگر سهم بتواند از 265 که افزایش عرضه است عبور کند و بالای 270 تثبیت شود اهداف بالای 300 برای سهم محتمل است  .
 
 
bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیدیدگاه تکنیکال صنایع شیمیایی فارس ( شفارس )
نوشته بعدیسیگنال تحت نظر
  تحلیلگر و محقق بازار سرمایه ،   گوینده "روانشناسی بازار" رادیو سهام ،   مدرس دوره های "تحلیل تکنیکال کاربردی" در شرکت ها و سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی ،   سازنده دوره پرطرف دار "10 شاه کلید بزرگان بورس" در رادیو سهام ،   ""ادعایی مبنی بر بی رقیب بودن و خدایی در تکنیکال ندارم اما چندین سال است با تحلیل تکنیکال بورس ایران زندگی کرده ام و آن را خوب می شناسم""  

4 نظرها

نطر گذاشتن