تکنو شنیده (الکتریک‌ خودرو شرق‌ (خشرق) )

839
telegram nokhbegan-start
تکنو شنیده (الكتريك‌ خودرو شرق‌ (خشرق) ) Reviewed by سعید اشتری on Oct 8Rating:

الکتریک‌ خودرو شرق‌ (خشرق): 

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شنیده می شود خشرق به احتمال زیاد تعدیل مثبت بالای ۵۰ درصدی را به زودی روانه بازار خواهد کرد.

حال به بررسی نمودار قیمت میپردازیم :

سهم در اولین موج صعودی خود تا قیمت 101 تومان رشد داشت  . سپس کاهش پیدا کرد ودر  قیمت 42 تومان موج دوم خود را به پایان رسانده و وارد سومین موج صعودی تا قیمت 287 گردید.

همانطور که میبینید سهم خشرق تشکیل یک مثلث همگرا داده است و بر اساس قوانین الیوت الگوی مثلث در موج چهارم تشکیل میگردد. قیمت 226 تومان در سقف مثلث قرار دارد و مقاومت قیمت  و حمایت نیز 169 تومان میباشد .  بدلیل اینکه روند ما در بازه روزانه و هفتگی   صعودی است و  انتظار شکست سقف  مثلث از بالا میرود . بنابراین برای وارد شدن به سهم باید منتظر شکست سقف مثلث باشیم . در صورت شکست هدفهای قیمت 238 تومان و 257 تومان میباشد .

لازم به ذکر است که با شکست سقف مثلث قیمت وارد  موج پنج صعودی میشود .

 

kheshargh تصویر تکنو شنیده (الكتريك‌ خودرو شرق‌ (خشرق) )

bashgah-banner

6 نظرها

  1. به نام خدا با عرض سلام
    به نظر بنده و از انجایی که سایتهای مختلفی که در زمینه تحلیل سهام فعال میباشند را مشاهده مینمایم ذکر یک نکته ضروری میباشد: سایت ذارای محتواهای مفید و کاربردی است لیکن محتواها درهم ریخته و پراکنده در فضای سایت قرار داده شده است (مانند میزی که اشیا به صورت پراکنده روی ان پخش شده است) میتوان فضای سایت را شکیل تر نمود .
    مطلب دوم این است که هزینه عضویت در سایت شما کمی بالاست که میتوان برای جذب اعضای بیشتر انرا کمی تعدیل کرد .
    با تشکر فراوان

نطر گذاشتن