تکنو شنیده (بانک انصار ( وانصار ) ، معدنی و صنعتی گل گهر (کگل) ، معدنی‌وصنعتی‌چادرملو (کچاد) )

797
telegram nokhbegan-start
تکنو شنیده (بانک انصار ( وانصار ) ، معدني و صنعتي گل گهر (كگل) ، معدني‌وصنعتي‌چادرملو (كچاد) ) Reviewed by سعید اشتری on Sep 30Rating:

تحلیل تکنیکال  وانصار ، گل گهر،کگل،کچاد

بانک انصار ( وانصار ) :


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شنیده ها از  بانک انصار به  تعدیل مثبت بالای ۱۲% و فروش بخشی از پروژه اطلس مال حکایت دارند

حال به بررسی نمودار این سهم و احتمالات پیش روی قیمت میپردازیم :

همانطور که در نمودار میبینید این سهم پس از رشد خوبی که از سال 91 تا دیماه 92 داشت ، طی دو مرحله اصلاح قیمت داشت که در مرحله اول تا قیمت 236 تومان که برابر با %38  موج صعودی بلند مدت بود ، ریزش داشت  و پس از یک رشد کوتاه مدت به روند نزولی خود ادامه داد و تاقیمت 210 تومان که در محدوده %50 موج صعودی بلند مدت بود ، افت کرد .  پس از برخورد به قیمت 210 تومان مورد حمایت قرار گرفت و تا  مقاومت 275 تومان رشد کرد ولی  توان شکست ان را نداشت  و به افت خود  به سوی هدف سوم در 61.8 درصدی فیبوناچی در قیمت 191 میباشد .  اگر دقت کنید میبیند که حمایتهای بوجود امده دقیقا بر روی یک خط روند تشکیل شده اند و انتهای خط روند نیز برروی قیمت 191 میباشد.

قیمت 191 تومان محدوده حمایتی خوبی برای سهم میباشد که با رعایت حد ضرر میتوان در این محدوده اقدام به خرید کرد .هم اکنون سهم درزیر میانگین متحرک 50 روزه قرار دارد و اندیکاتورهای استوکاستیک و RSI هم نزولی میباشند

VEANSAR

معدنی و صنعتی گل گهر (کگل) :

شنیده ها حاکی از  دستور دیوان عدالت اداری  برای متوقف شدن پرداخت حق انتفاع سال ۹۲ از سوی چادر ملو به ایمیدرو است

شنیده ها حاکی از این است که  برخی شرکتهای معدنی از جمله کگل و کچاد تصمیم دارند برخی ساختمان های در سطح شهر تهران خود را بفروش برسانند.

حال به بررسی نمودار این سهم و احتمالات پیش روی قیمت میپردازیم :

قیمت در گل گهربه احتمال زیاد درحال تشکیل الگوی سروشانه سقف میباشد ، البته هنوز الگو تکمیل نشده است. نقاط حمایتی قیمت را بوسیله یک خط به هم وصل کردیم که تشکیل خط گردن الگو را داده  است اولین هدف قیمتی 460  تومان روی خط گردن قرار دارد که قیمت 2 بار به ان برخورد کرده است اگر قیمت بار دیگر  به (خط گردن) در قیمت 460 تومان که  نقش حمایتی خیلی مهمی را ذارد برخورد کنداحتمال باز گشت به طرف بالا را خواهد داشت اما اگر قیمت 460 تومان نتواند در برابر کاهش  مقاومت کرده و نزول قیمت خط روند را  به طرف پایین بشکند  الگوی سرو شانه  تکمیل شده و  وارد روند نزولی  میشود.

در حال حاضر یک مقاومت مهم در قیمت 573 تومان  وجود دارد  (که با فلش در شکل نشان داده شده است) در صورتی که سهم مقاومت 573 تومان را بشکند واز ان عبور کند سهم با رشد قیمت همراه میشود و مقاومت پیش روی  قیمت 605 تومان است اما اگر  به کاهش خود ادامه دهد وبه خط روند برخورد نماید خط روند  یک  نقش حمایتی مهم را در قیمت 461 تومان  ایفا میکندو لی درصورتی که قیمت خط روندرا  به طرف پایین بشکند اولین هدف 407 تومان میباشد توصیه این است که پس از تکمیل الگو و شکست  خط گردن و قرار گرفتن فیمت درزیر ان از معامله خود خارج شوید.

لازم به ذکر است که در نمودار هفتگی RSI با قیمت واگرایی منفی داده است.

KEGOL

معدنی‌وصنعتی‌چادرملو (کچاد) :

 شنیده ها حاکی از این است که  برخی شرکتهای معدنی از جمله کگل و کچاد تصمیم دارند برخی ساختمان های در سطح شهر تهران خود را بفروش برسانند.

حال به بررسی نمودار این سهم و احتمالات پیش روی قیمت میپردازیم :

سهم چادر ملو در حال تشکیل الگوی زیگزاگ میباشد همانطور که درشکل نشان داده شده است اولین حمایت قیمت  421 تومان است  در صورت شکسته شدن ، حمایت بعدی 406 تومان میباشد که در 61.8 درصدی فیبوناچی روند صعودی بلند مدت قبلی قیمت است  که برای قیمت ، یک محدوده حمایتی مهم  میباشد  .

به نمودارکه دقت کنیم یک کانال نزولی بلند مدت نیز  میبینیم که سهم درحال نوسان در این کانال میباشد . مقاومت  پیش روی قیمت در سقف کانال در قیمت 670 تومان میباشد و حمایت سهم نیز در کف کانال که منطبق با اهداف قیمتی ما یعنی حمایت اول  قیمت 421 و حمایت  دوم 406 تومان است .

باتوجه به تحلیل انجام شده قیمت 406 الی421تومان به علت قرار گرفتن در کف کانال و همچنین 161.8 درصدی فیبوناچی روند صعودی بلند مدت قبلی  کم ریسک میباشد

KECHAD

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن