تکنو شنیده ( رمپنا – کهرام – وبملت )

768
telegram nokhbegan-start
تکنو شنیده ( رمپنا - کهرام - وبملت ) Reviewed by سعید اشتری on Sep 27Rating:

تکنو شنیده بخش جدیدی در سایت  تحلیلها میباشد و در آن به این نکته پرداخته میشود که آیا نمودار قیمت با شندیده ها و شایعات بازار  مطابقت دارد و میتواند باعث رشد قیمتی شود یا خیر !؟

رمپنا :


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

قیمت  در یک کانال نزولی در حال حرکت میباشد و همچنین درحال تشکیل یک الگوی ab=cd و نیز یک زیگزاگ میباشد با بررسی های انجام شده قیمت 533 تومان 127.2 درصد حرکتbc  میباشد که روی خط کانال قرار دارد از نظر اندیکاتورها نیزاستوکاستیک نزدیک منطقه اشباع شده که این نشان از به انتها رسیدن روند نزولی است ودرصورت رسیدن به کف کانال و قیمت533 احتمال بازگشت و رشد میرود .

mapna

 

کهرام :

سهم از قیمت 517 شروع به اصلاح نمود  و هدف   قیمتی ما درقیمت 151 تومان میباشد ، این قیمت در 127.2 درصد اخرین حرکت بزرگ بازار است که این قیمت دقیقا روی پنجره  بوجود امده در  نمودار ( با فلش نشان داده شده است )  و همچنین روی خط روند با 4 نقطه تماس میباشد همانطور که در نمودار پیداست ما قبل از خط روند اصلی یک خط روند کوچکتر نیز داریم که نقش حمایت کننده پیدا کرده است یعنی قیمت 187 تومان ، در صورتی که این خط روند کوتاه مت شکسته شود قیمت تا 151 افت میکند . در صورت حمایت در قیمت 187 امکان رشد تا مقاومت 245 میباشد .

kahram

وبملت :

سهم از قیمت446 ریال شروع به صعود نموده وتاقیمت2290 ریال افزایش پیدا کرد سپس شروع به اصلاح نمود همانطوری که در نمودار مشخص است سهم تشکیل یک مثلث همگرا داده است . ما باید منتظر بمانیم تا الگ و تکمیل شود یعنی ببینیم که قیمت مثلث را از کدام طرف میشکند  سپس وارد معامله شویم در صورت شکسته شدن مثلث از بالا اولین مقاومت پیش رو قیمت 218 تومان میباشد که خود یک پیووت ماژور اصلی است و در صورتی که قیمت بتواند با قدرت از ان بالا برود هدف قیمتی ما به اندازه عرض مثلث از نقطه شکست میباشد ولی در صورتی که قیمت مثلث را از پایین بشکند وارد فاز نزولی مشویم پس باز تاکید می شود تا زمان تکمیل کامل نشدن  الگو وارد معامله نمیشویم.

وبملتDaily

bashgah-banner nokhbegan-start

1 نظر

  1. سلام و عرض ادب
    این بخش بسیار خوب و عالی برای من و امثال بنده هس. چون به بیشترشدن تجربیات و قوی تر شدن در تکنیکال کمک میکنه. ممنون از زحماتتون.
    یسوال : بنظر شما ثرود در حال تشکیل مثلث همگرا هس؟ و اینکه چطور میشه فهمید که به کدوم سمت، مثلث شکسته میشه؟
    بازم ممنون و متشکر از شما

نطر گذاشتن