تحلیل تکنیکال در کنار بررسی شایعه
telegram nokhbegan-start
تکنو شنیده (صنايع پتروشيمي خليج فارس (فارس) ،نفت‌ پارس‌ (شنفت) ،كارت اعتباري ايران كيش (ركيش) )Reviewed by سعید اشتری on Oct 13Rating:

تکنو شنیده به این موضوع می پردازد که ایا شایعات و شنیده های مثبت در مورد یک نماد میتواند باعث رشد در نمودار قیمت شود یا اینکه نمودار قیمت حرف خود را میزند و به راه خود ادامه میدهد ؟

نفت‌ پارس‌ (شنفت):

در خبرها آمده است که شنفت اعلام نموده است که رای قطعی دادگاه مطالبات لوبکات این شرکت از شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران به نفع شنفت اعلام شده است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شرکت نفت پارس  طی یک کاهش  از قیمت 1593 تومان به  879 تومان تنزل پیداکرد

پس از ان برای رسیدن به سقف بالاتر شروع به رشد کرد ولی نتوانست از سقف تاریخی خود در قیمت1593 تومان عبور کند و پس از رسیدن به قیمت  1387 تومان به طرف پایین بازگشت  و به قیمت 966 تومان رسید.

وقتی دوحمایت یعنی قیمت 1593 توملان و قیمت 1387 تومان  را به هم وصل کنیم اولین فرضیه تشکیل یک کانال صعودی است.  در اخرین رشد ، قیمت به1468 تومان رسید  .در این دو مقاومت را هم وصل کردیم وکانال صعودی مشخصی بدست امد.

هم اکنون سهم در حال کاهش به طرف کف کانال در قیمت1065 الی  1084 تومان میباشد که یک محدوده حمایتی مهم برای قیمت است .

دو مقاومت و حمایت نزدیک  را نیز در شکل مشخص کرده ایم . اولین مقاومت  قیمت  1284 تومان است که در صورت شکست  مقاومت بعدی قیمت1325 تومان میباشد .نزدیکترین حمایت هم  1149 تومان است  در صورت شکست 1149 تومان قیمت به طرف حمایت 1114 و سپس به طرف کف کانال در قیمت 1065 الای 1085 حرکت میکند.

درقیمت1065 الی  1084 تومان بارعایت حد ضرر میتوان معامله را انجام داد.

shenaft

کارت اعتباری ایران کیش (رکیش):

گفته می شود که قرارداد یکصد و پنجاه هزار پوز رکیش با بانک تجارت در هفته گذشته منعقد گردیده است.

سهم پس از مجمعی که به تازگی داشت با یک شکاف روبه پایین  در قیمت 480 تومان باز شد و از چندروز بعدشروع به حرکت به طرف بالا نمود و با حرکتی پنج موجی در حال رسیدن به سقف کانال تشکیل شده در نمودار است . سقف کانال در قیمت 581 تومان است که قطه مقاومت مهمی برای سهم رکیش میباشد و در ان محدوده احتمال بازگشت قیمت وجود دارد.

به اندیکاتور استوکاستیک دقت کنید  اکنون در منطقه اشباع خرید قرار دارد  پس احتمال اینکه قیمت در سقف کانال  در 581 تومان پنج موج صعودی را به پایان رسانده وصعود متوقف شود زیاد است

در صورتی که قیمت  بتواند از سقف کانال نزولی  در قیمت581 تومان به بالا عبور کند   قیمت وارد روند صعودی خواهد شد و اولین هدف قیمتی  622 تومان خواهد بود.

rekish

صنایع پتروشیمی خلیج فارس (فارس):

شنیده ها حکایت از تأیید افزایش سرمایه شرکت از محل سود انباشته دارد.

شایعات مبنی بر تعدیل مثبت ۴۵۰ ریالی فارس ناشی از فروش ارز شنیده می شود. همچنین گفته می شود که برنامه خرید پتروشیمی دماوند فعلاً منتفی می باشد

صنایع پتروشیمی خلیج فارس در حرکت صعودی خود با سه موج صعود کرد و پس از به پایان رساندن موج سوم  برای تکمیل موج چهارم خود شروع به کاهش از قیمت 1843تومان طی یک کانال نزولی نمود.

اهداف حمایتی پیش روی سهم عبارتند از

1- حمایت اول 1325 الی 1332  تومان

2-  1245 الی 1275 برروی خط پایینی کانال

مقاومت مهم نیز در قیمت 1470 تومان برروی سقف کانال قرار دارد

باشکستن کانال از سقف در قیمت 1470  روند صعودی قیمت اغاز میشود

fars

تحلیل تکنیکال فارس،شنفت،رکیش

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن