تیم تحلیلها بر روی نماد انتخابی شما متمرکز میشود!

749
telegram nokhbegan-start
تیم تحلیلها بر روی نماد انتخابی شما متمرکز میشود!Reviewed by مدیریت وبسایت on Sep 6Rating:

با سلام به کاربران عزیز سایت تحلیلها

بخش جدیدی در سایت راه اندازی شده که به شما این امکان را میدهد که در نظر سنجی هفتگی ما شرکت کرده و به سهم درخواستی خودتون رای دهید..  برنده این نظر سنجی در انتهای هر هفته نظر کارشناسان تیم تحلیلها را در بر خواهد داشت. اولین سهم از دید تبم تحلیلها :


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

ثتران

 علی خوش اقبال میگه :

قانون نانوشته ای در وال استریت می گوید چیزی که نتواند بالا برود پس احتمالا پایین می آید، ثتران هم از این قاعده مستثنی نیست، سهم از دو منظر ، حمایت مناسبی در 243 تومان داشت که خود را زیر آن تثبیت کرد، حمایت بعدی سهم محدوده 222 تومان است که هم متناضر با 61% حرکت اصلاحی فیبونانچی و یکی از مهم ترین حمایت های افقی نمودار است و هم کف کانال افقی نوسان سهم با دید کندل های ترکیبی در این محدوده قرار دارد.

setran2

در صورت حمایت و مشاهده الگوی برگشتی در محدوده بالا و تایید آن،با حد ضرر 215، اولین هدف را 252 و دومین هدف را سقف قبلی یعنی 262 می دانیم که در صورت شکست آن انتظار صعود تا 290 را داریم، در غیر این صورت ریزش سهم تا 207 تومان محتمل است.

نظر محمد حبیبی :

در نمودارهای تحلیلی از ثتران شاهد آن هستیم که روند پس از شکستن حمایت های معرفی شده 240 و 236 در محدوده کف چنگال صعودی خود ؛ و ورود دوباره به چنگال نزولی در حال حرکت به سمت کف کانال رسم شده در عکس دوم در محدوده 219 تومان میباشد. اما ناحیه فعلی نیز با توجه به حمایت RSI در محدوده 45 پتانسیل بازگشت را داراست.
خرید در محدوده فعلی تا محدوده 219 تومان بصورت پله ای میتواند خربد کم ربسکی به حساب آید.

در صورت حمایت حرکت بسمت 250 ؛ 262 و 277 آغاز خواهد شد.
حد ضرر در این نظریه شکست محدوده 215 خواهد بود.

ثترانDaily24

و فرشاد شبانکاره :

با کانالیزه کردن سهم در خطوط روندی مشاهده میشود که سهم واکنش های خوبی به خط داشته است..در حال حاضر سهم به محدوده ای زسیده است که دوبار قبل افزایش تفاضا را در بر داشته اما این بار ممکن است اینگونه نباشد..با این وجود فردا سرنوشت ساز سهم است.اگر این محدوده شاهد مثبت شدن سهم باشیم به این معنی هست که دوباره انتظار رشد را میتونیم داشته باشیم اما اگر این معاملات منفی باشد به سمت حمایت های بعدی که دوستان عزیز ذکر کردند ره سپار میشویم..

دوستان گرامی با عضویت حرفه ای در تحلیلها هر هفته نه تنها نظر یک کارشناس بلکه نظر جامع کارشناسان ما را روی سهم درخواستی خود داشته باشید.اگر میخواهید از مزایای عضویت حرفه ای باخبر شوید همین حالا به جمع ما بپیوندید.

setran

 

bashgah-banner nokhbegan-start

2 نظرها

نطر گذاشتن