ثامان و هدف های پیش رو

260
telegram nokhbegan-start
ثامان و هدف های پیش روReviewed by عليرضا حاجيان on Aug 14Rating:

برای این سهم باتوجه به عبور از مرز مقاومتی 167 تومان شاهد رشد صعودی و رسیدن به مرز مقاومت بعدی در 183 تومان هستیم.این مقاومت ، مقاومتی قوی محسوب میگردد و در میان مدت سهم نتوانسته از آن عبور نماید.هم اکنون در مسیر بازگشت سهم در حال رسیدن به سطح 167 تومان میباشد.باتوجه به کاهش قدرت خریداران در PZ چنانچه در این محدوده مورد توجه خریداران و حمایت انها واقع نشود و از مرز 167 عبور کند تا سطح 150 تومان افت خواهد داشت.هدف صعودی سهم در بازه ی اول 183 تومان است و در میان مدت 2 الی 3 ماهه مرز 200 تومان میباشد.از دید بنیادی این شرکت با کاهش حاشیه سود آوری خود نسبت به سال مالی 91 رو به رو شده به طوری که سود 91 مبلغ 434 ریال و در سال 92 مبلغ 211 ریال پیش بینی شده که در 9 ماهه منتهی به 31/6/92 توانسته 64 درصد ان را پوشش دهد که درصد بالایی نمیباشد.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

ثامان

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیبر بام بازار چهارشنبه 23 مرداد ماه…
نوشته بعدیواتی در شرایط منفی …
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

2 نظرها

نطر گذاشتن