سهمی که در سبد بنیادی ما برای اعضای حرفه ای معرفی شد با تعدیل مثبت 130% آمد…

1420
telegram nokhbegan-start
سهمی که در سبد بنیادی ما برای اعضای حرفه ای معرفی شد با تعدیل مثبت 130% آمد...Reviewed by محمد محمدی on Aug 27Rating:

سلام به همه دوستان عزیز

امروز گزارش اولین پیش بینی سود سال 94 شرکت عمران و توسعه فارس ( ثفارس ) به روی کدال آمد . که نشاندهنده تعدیل مثبت 131% سود هر سهم شرکت میباشد.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت عمران و توسعه فارس طی نامه شماره مورخ 1393/06/03 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال منتهی به 1394/06/31 با سرمایه 306,000 میلیون ریال مبلغ 721 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

 

این سهم برای اولین بار در اوایل تیرماه در سبد بنیادی میان مدتی تو محدوده قیمتی 210تومان معرفی شد .

 

بعد از بررسیهای دقیقتر تحلیل بنیادی این شرکت در مطلبی تحت عنوان ارزش فوق العاده بالای این سهم ساختمانی بر روی سایت قرار گرفت و تو محدوده قیمتی 260-270تومان مجددا پیشنهاد خرید اعلام شد و در فردای همان روز تو محدوده قیمتی گفته شده فرصت خرید داد .

 

به همه دوستانی که از این فرصت استفاده کردند و این سود شیرین رو کسب کردند تبریک میگم . امیدوارم فردا شاهد بازگشایی خوب این سهم در بازار باشیم .

 

خوشحالم از اینکه هنوز هم میشه تو بازار با تحلیل بنیادی سود 100% کسب کرد.

 

میخواهیم یک بررسی مختصری هم به این گزارش شرکت داشته باشیم :

 

sefarse 2 تصویر ثفارس

 

همچنان مهمترین پروژه های شرکت نیکان و صدرا میباشند ، اولین تغییر تو گزارش افزایش زمان پایان پروژه نیکان تا سال 96 میباشد . در حالیکه طبق گزارش شرکت پروژه صدرا طبق برنامه قبلی و تاپایان سال آینده به اتمام خواهد رسید .

 

موضوع مهم دیگه افزایش قابل توجه مبلغ فروش هر دو پروژه بدون تغییر بهای تمام شده نسبت به گزارش قبلی میباشد .

 

Untitled تصویر ثفارس

 

 

 برآورد سود سال 95 شرکت :

همانطور که میبینید علی رغم اتمام پروژه صدرا تا پایان سال مالی بعد شرکت تنها فروش 24% از کل پروژه را در نظر گرفته است . در صورتی که به این گزارش شرکت اعتماد کنیم پس شرکت بقیه پروژه را در حداکثر تا پایان سال مالی 95 خواهد فروخت . با این حساب شرکت برای سال مالی 95 خودش نزدیک به 70میلیارد تومان از محل پروژه صدرا فروش خواهد داشت با توجه به بهای تمام شده نزدیک به 58% این پروژه سود عملیاتی شرکت از این پروژه برای سال مالی 95 نزدیک به 30میلیارد تومان خواهد بود .

 

در مورد پروژه نیکان شرکت تنها فروش 7.5% نزدیک به 18میلیارد تومان را برای سال مالی 94 پیش بینی کرده است به فرض اینکه شرکت برای سال مالی بعد از 235میلیارد تومان فروش باقیمانده تنها 50میلیارد تومان فروش داشته باشد با توجه به بهای تمام شده 33% نزدیک به 33.5 میلیارد تومان سود عملیاتی خواهد داشت .

 

در مجموع میشه گفت سود سال منتهی به 95/06/31  شرکت در محدوده 210تومان خواهد بود .

 

برآورد سود سال 96 شرکت :

 

برای سال مالی 96 شرکت نزدیک به 185میلیارد تومان فروش از محل پروژه نیکان خواهد داشت با توجه بهای تمام شده 33% نزدیک به 123میلیارد تومان سود عملیاتی شرکت از محل این پروژه خواهد بود .

با این محاسبات سود سال منتهی به 96/06/31 شرکت در حدود 400تومان خواهد بود .

 

یک کم باورش سخته ولی روی کاغذ این سودها دست یافتنی خواهد بود . البته تو بلند مدت هزار جور اتفاق ممکنه بیفته و مفروضات ما به کل تغییر پیدا کنه . پس اولا خیلی قابل اتکا نخواهد بود دوما فعلا بازار همان سود 70تومانی را خواهد دید و باتوجه به این گزارش به سهم قیمت خواهد داد.

 

شاید ما تضمینی برای کسب سود چند درصدی در ماه به شما ندهیم اما به جرات میگوییم میتوانید در کمتر از یک ماه به عملکرد کارشناسان ایمان بیاورید و با حرفه ای شدن در سایت به همین راحتی از سهامداری که در خرید های روزانه شک دارد به سهامداری موفق و پر سود تبدیل شوید.
در نهایت با شروع به کار و رونمایی از نسخه جدید سایت تحلیلها . هدیه ای برای شما در نظر گرفتیم تا با داشتن این فرصت به جمع اعضای حرفه ای سایت تحلیلها بپیوندید.
شما میتوانند از این فرصت استفاده کنید و از امکانات جدید سایت مثل معرفی سهم های حمایت شده در هفته  تبادل نظر با دیگر اعضا و به اشتراک گذاری مطالب خود لذت ببرید .

پس در هنگام سفارش کوپن 56TN119 را در بخش عضویت حرفه ای اعمال کنید تا از تخفیف ویژه سایت جدید بهره ببرید.( این فرصت فقط تا ساعت ۱۲:۳۰ روز دوشنبه ۱۲ شهریور ماه میباشد. )

موفق باشید .

 

 

 

 

 

 

 

bashgah-banner

2 نظرها

نطر گذاشتن