جدول حرفه ای تحلیلها … در حال بروز رسانی

254
telegram nokhbegan-start
جدول حرفه ای تحلیلها ... در حال بروز رسانیReviewed by سعید مشکانی on Aug 5Rating:

با سلام به کاربران عزیز تحلیلها

ابتدا چند نکته و بعد برویم سراغ جدول


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

روز گذشته رئیس جمهور منتخب تنفیذ شد  و بازار امروز در انتظار اعلام رسمی کابینه است.در روزهای گذشته با توجه به انتظار بازار برای مراسم تحلیف بازار تحرکات قیمتی نداشت.اما پس از تحلیف آرام آرام ریسک های بازار رشد خواهد کرد.تحریم های روز 5 شنبه گذشته نیز موجب رشد بهای دلار در بازار آزاد شده است.در صورتی که دولت اقدام جدیدی در بازار صورت ندهد انتظار می رود شاهد  خیز برداشتن دلار در بازار باشیم.

تحریم ها از آنجایی که صادرات نفت را نشان گرفته است می تواند در میان مدت ذخایز دلاری کشور را با محدودیت مواجه کند.در کنار آن با رشد بهای دلار امکان رشد سکه و طلا نیز در بازار وجود دارد.

مطالبی روزهای گذشته پیرامون وجود یا عدم وجود حباب در شاخص صورت گرفته است.بررسی که ما داشتیم حباب در شاهص نفی می شود اما بعضا برخی سهم ها  رشد بالایی داشته اند که لزوم استراحت آنها را در بازار یاد آور می شود.گزارشات 3 ماهه نیز همانطور که دیدید پوشش های نسبتا خوبی داشتند که رشد بازار را تائید می کند.

در پایان نیز این نکته که فایل جدول در حال آماده سازی است.به اندازه ای که در ساعات آتی جدول به روز رسانی شود اطلاعات آن بر روی همین مطلب قرار خواهد گرفت.5.12...تحلیلها

 

bashgah-banner nokhbegan-start

23 نظرها

 1. سلام خسته نباشید سایت شما همه چیزش خوبه فقط نمیدونم چرا به جدول اصلا اهمیتی نمیدین که سریع بروز رسانی کنین باور کنین مهمتر از همه چی این جدوله که کاربران سریع بخونند و تصمیمات لازم رو بگیرن خواهشمندیم خواهشمندیم خواهشمندیم یه مدیریت خوب نسبت به جدول بفرمایید با تشکر فراوان

  • بنده جدول را که بررسی می کنم همان بررسی های قبلی حکم فرماست.حد سود و حد ضرر معرفی شده و سهم در میان این 2 سطح است.به هر کدام که رسید اقدام به فروش کنید.فقط گاها پیش میاید که سهم رشد کرده است و چون هنوز جای رشد دارد هدف سهم را به اهداف بالاتر تعدیل می کنیم.
   در تکنیکال روند های اصلی زمان می برد تا تغییر کنند.چون بررسی هایی که بر روی جدول می کنیم تکنیکال است برای همین تغییرات قابل ملاحظه نیست.اخباری که روزانه منتشر می شود فقط تاثیرات بسیار کوتاه مدت بر روی سهم دارد.پیش از این که این اخبار منتشر شود عده ی بسیار زیادی از آن اطلاع داشته و بر مبنای آن خرید و فروش کرده اند.خرید و فروش آنها نمودارهای تکنیکال را تشکیل می دهد.نمودارهای تکنیکال نیز روند های اصلی و فرعی دارند که استراتژی ما حرکت بر روی روند های اصلی است.روند های اصلی نیز با اینکه سهم بعضا در یک روند مدام صعودی و نزولی می شود ولی در میان مدت همان روند برقرار است.
   امیدوارم توضیحات کافی بوده باشد.

  • این بررسی 4 مرداد است :
   احتمال افت کوتاه مدت به 93 و 83 تومان وجود دارد.نمودار ها هم امکان افت را نشان می دهند اما در میان مدت اهداف قبلی پا بر جاست.هدف سهم همان 185 تومان سابق است اما در 135 تومان نیز یک مقاومت مهم داریم.بنده فکر می کنم اگر صبر کنید احتمال افت به زیر 100 تومان وجود دارد.اما اگر شرایط مطابق انتظار ما نشد و سهم صعودی گردید با عبور از 130 تومان دیگر احتمال افت خفیف می گردد.آن وقت نیز می توان وارد سهم شد.

   در این پست مقاومت حوالی 130 تومان خاطر نشان گردید.

  • این قسمتی از معرفی سهم است : نماد جدیدی که تحت نظر می گیریم نماد بکاب است این سهم فعلا در حال اصلاح است و امکان دارد از حوالی 376 تومان برگردد و روند صعودی خود را ادامه دهد اما شاید هم به اعداد پایین تری برسد .

   سهم دقیقا تا 376 تومان افت داشته و از آنجا صعودی شده است.بنده هم در 378 تومان خرید داشته ام.

  • این قسمتی از معرفی سهم است : نماد جدیدی که تحت نظر می گیریم نماد بکاب است این سهم فعلا در حال اصلاح است و امکان دارد از حوالی ۳۷۶ تومان برگردد و روند صعودی خود را ادامه دهد اما شاید هم به اعداد پایین تری برسد .

   سهم دقیقا تا ۳۷۶ تومان افت داشته و از آنجا صعودی شده است.بنده هم در ۳۷۸ تومان خرید داشته ام.

نطر گذاشتن