جدول حرفه ای به روز رسانی شده در سه شنبه 28 خرداد ماه

341
telegram nokhbegan-start
جدول حرفه ای به روز رسانی شده در سه شنبه 28 خرداد ماهReviewed by سعید مشکانی on Jun 18Rating:

با سلام به کاربران عزیز تحلیلها نسخه جدید جدول در سایت به صورت فایل تصویری در حال آماده سازی است.به جهت پیشنهاداتی که دوستان داشتند تغییراتی در فایل ایجاد شده که فایل بنا به صلاحدید اعضا کمی ساده و کاربردی تر شده است.البته نسخه پشتیبان جدول به صورت تخصصی تر است ولی به جهت ساده و کاربر پسند بودن فایل گزارش از نسخه پشتیبان به صورتی که خواهید دید آماده شده است.البته جدول در حال بروز رسانی است و تا فردا مابقی سهم ها را نیز بررسی کامل انجام می دهیم.

توجه داشته باشید که در بررسی ها به دلیل تغییراتی که در اطلاعات و گزارشات شرکت ها همچنین چارت های تحلیل تکنیکال ایجاد می شود ، به طبع  شاهد تغییراتی در اهداف سهم و دیگر محدوده ها هستیم.بدین جهت معمولا حد ضرر و حد سود ها را مطابق با شرایط جدید تغییر می دهیم.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

پس در نگهداری سهم ها به محدوده های به روز توجه داشته باشید.

یک مورد دیگر که وجود دارد مسئله افزایش سرمایه ها در بورس است.در پست قبلی هم اشاره ای به این مسئله داشتیم. طبق تجربه دیده شده که در ایامی که بورس در اوج هیجانات است و شاهد هجوم نقدینگی به بورس هستیم در همین زمان افزایش سرمایه ها به شکل چشمگیری در دستور کار قرار می گیرند.معمولا فرآیند افزایش سرمایه ها زمان بر است و تا زمان ثبت افزایش سرمایه و تبدیل شدن حق تقدم ها به سهم زمانی زیادی سرمایه کاربران بلوکه شده و  قابلیت معامله و همچنین نقد شدن را ندارند. بلوکه شدن سرمایه ها در بورس منجر به کاهش نقدینگی و کاهش چشمگیر حجم معاملات می شود که در نهایت سایه های رکود در بورس پدیدار شده و به طور هیجانی و فصلی چند ماهی بورس درگیر رکود می گردد. پیشنهاد بنده این است که با مبحث افزایش سرمایه ها با احتیاط برخورد کنید و توجه داشته باشید که در زمان ثبت افزایش سرمایه ها که معمولا چند ماه دیگر است تضمینی وجود ندارد که قیمت های چند ماه دیگر ، با قیمت های امروز برابری کند.

برای مشاهده واضح تر بر روی تصویر کلیک کنید. 2 قسمت بالایی جدول در روزهای شنبه و یکشنبه و قسمت سوم امروز سه شنبه بروز رسانی شده است.

3.26... تحلیلها تصویر

bashgah-banner

36 نظرها

 1. سلام آقای مشکانی
  خسته نباشید
  ببخشید یسوالی داشتم
  در سهم شپدیس در اطلاعیه کدال نوشته حق تقدم سلب شده
  من متوجه نمیشم سرمایمون چطوری بر می گرده دستمون؟
  در مورد رتاپ که افزایش سرمایه داشت توضیح کاملی دادید که حق تقدم و …
  ولی در مورد این من متوجه نشدم چه اتفاقی افتاده
  ممنون از سایت

  • در مورد شپدیس اتفاقی که افتاده این است که شما قبل از مجمع یک سهم 5430 تومانی داشته اید.بعد از افزایش سرمایه 3 سهم 1810 تومانی.یعنی اگر شما 1000 سهم خریده بودید حالا 3000 سهم دارید و در هنگام فروش باید 3000 سهم را بفروشید

   • سلام
    آقای مشکانی من با مفید آنلاین هرچی میزنم یدونه هم بیشتر از تعداد سهام قبلیم اجازه فروش نمیدهد.اینکه 3 برابر شده و میتونم سه برابرشو بفروشم آنلاین نمیشه یعنی؟حضوری باید برم؟ یا هنوز سه برابر نشده و باید صبر کنم؟

    • سلام
     آقای مشکانی من با مفید آنلاین هرچی میزنم یدونه هم بیشتر از تعداد سهام قبلیم اجازه فروش نمیدهد.اینکه ۳ برابر شده و میتونم سه برابرشو بفروشم آنلاین نمیشه یعنی؟حضوری باید برم؟ یا هنوز سه برابر نشده و باید صبر کنم؟

     • احتمالا هنوز افزایش سرمایه ثبت نشده است.آنلاین می توانید بفروشید منتها قبل از آن باید برگه تعداد سهام شما به دست کارگزای شما برسد.این برگه پس از اینکه افزایش سرمایه ثبت شد در شرکت سپرده گذاری مرکزی وجوه در اسناد نگهداری می شود.تا آنجا که بنده به خاطر دارم هر چند روز یکبار اسناد جدید به کارگزاری ها فرستاده می شود و کارگزاری ها تعداد سهام جدید را به حساب شما منظور می کنند.فرآیند ثبت به این فرم است و پس از آن شما می توانید تعداد سهام جدید را بفروش برسایند.برای اینکه بدانید برگه شما در کدام مرحله است با کارگزاری تماس بگیرید و اطلاعات تکمیلی تر را در مورد حساب و اینکه در چه تاریخی بروز می شود جویا شوید.تلفن را هم بنده خاطرم هست 8700 بود

 2. باسلام
  قرار بود نسخه دوم سبد قرار بگیره ولی هنوز قرار نگرفته ؟
  مطلب دومم اینه که اگه سایت در زمان مشخصی اتوماتیک وار رفرش بشه که ما مطالب جدید سر موقع ببینیم و مطالعه کنیم بهتر میشه اکثر سایت ها و فروم ها از این حالت برای بروز رسانی مطالبشون استفاده میکنند ممنون.

 3. سهم اگر بالای 285 تومان بماند احتمالا تا 330 تومان رشد خواهد داشت اما در صورت شکست 285 تومان به پایین و ماندن در زیر این سطح احتمال افت به 270 و 255 تومان وجود دارد..اما پس از آن مجددا امکان رشد سهم به مقادیر بالاتر وجود خواهد داشت

نطر گذاشتن