جدول حرفه ای … در حال بروز رسانی

269
telegram nokhbegan-start
جدول حرفه ای ... در حال بروز رسانی Reviewed by سعید مشکانی on Jun 29Rating:

با سلام به کاربران عزیز تحلیلها

شاخص در حال فتح قله 50.000 است که احتمال تشدید عرضه ها را تقویت می کند.انس جهانی طلا نیز در 2 روز پایانی هفته گذشته همراه با دیگر فلزات منفی بود که قیمت در لحظاتی تا 1190 دلار نیز کاهش را تجربه کرد.این افت احتمالا در روزهای آتی به افول بیشتر سکه و طلا در بازار داخل خواهد انجامید که نقدینگی را از این بازارها به سمت بورس هدایت می کند.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

دلار نیز که هفته گذشته افت سنگینی را تجربه کرده بود در روزهای پایانی هفته گذشته مجددا به 3400 تومان بازگشت.بورس تهران هفته های گذشته همسویی زیادی با دلار از خود نشان می دهد که در روزهای افت دلار بورس نیز منفی می شود و با رشد دلار مجددا بورس سبز می گردد.

تحریم های صنعت پتروشیمی نیز که در ماه گذشته علیه کشورمان وضع گردیدند از 10 تیر ماه به اجرا در می آیند.البته انتظاراتی وجود دارد که برای بهبود روابط ایران با غرب ، اجرای تحریم های فوق به تاخیر انداخته شود.

4.8...جدول

bashgah-banner nokhbegan-start

36 نظرها

 1. با سلام و سپاس از اطلاعات ارزشمند شما ، اینجانب یک کاربر تازه وارد بوده و زیاد با قواعد بورس آشنایی ندارم ولی تصمیم به مطالعه و جدیت در این موضوع دارم . تقاضا دارم درصورت امکان تعداد سه یا چهار سهم را به اینجانب توصیه نمایید . ممنونم و موفق باشید

  • ورود شما را به جمع کاربران تحلیلها تبریک می گویم.این مطلب که شما فرمودید در بورس به عنوان ماهی شناخته می شود.می گویند یاد گیری ماهی گیری بهتر است تا اینکه تحلیلگری به شما چند عدد ماهی بدهد.وظیفه ما در سایت تحلیلها معرفی سیگنال های مناسب برای خرید و فروش کاربران است.می توانید از پست های جدول حرفه ای برای این امر استفاده کنید.اما اگر قصد دارید ساز و کارهای بورس را فرا بگیرید ، بهترین کار مطالعه و آموزش است

  • در مورد فملی 2 مطلب داریم.اول نرخ جهانی مس است که پس از تصمیمات فدرال رزرو همراستا با انس طلا نزولی شده است که در میان مدت نرخ های داخلی را نیز با افت همراه خواهد کرد.مطلب دوم بهای دلار است که گمانه زنی هایی از رشد آن در بازار صورت گرفته است.بهای جهانی مس احتمالا در میان مدت نزولی و بهای دلار در بازار آزاد احتمالا صعودی خواهد بود.تکنیکال سهم نیز نشان می دهد که در یک حالت بد بینانه و کوتاه مدت امکان افت به 284 تومان وجود دارد اما پس از آن در میان مدت احتمالا سهم تا 400 تومان در قدم اول صعود خواهد داشت.البته فملی در سبد بنده نیز به مقدار زیادی موجود است ، وضعیت دلار که مناسب است تنها نکته منفی بهای جهانی فلزات اساسی است که گروه معادن و فلزات را به حاشیه برده است.

  • مجامع معمولا دلچسب نیستند.چند ماهی سود شما بلوکه می شود.اگر افزایش سرمایه بدهند ، تا زمان تبدیل شدن حق تقدم ها به سهم ، سهامدار پیر می شود.سرمایه تان قفل می شود و نمی توانید سهم ها را نقد کنید.ضمن اینکه معمولا افزایش سرمایه ها بازار را شل می کند.احتمالا مجمع خوبی داشته باشد ، اما بنده ورود به مجمع را توصیه نمی کنم

 2. با سلام و خسته نباشید
  اول تشکر بابت وساخت و لسرما
  سهم هایی که اخیرا معرفی کردین(وتوکا، کروی ، وسپه) از نقطه خرید فاصله گرفتن و من چون دیر اقدام کردم نتونستم وارد بشم؛ برای فردا خرید تکبما رو با توجه به اهداف قبلی تایید می کنید؟

نطر گذاشتن