جدول هفتگی تحلیلیها+پاسخ به سوالات سبد حرفه ای

283
telegram nokhbegan-start
جدول هفتگی تحلیلیها+پاسخ به سوالات سبد حرفه ایReviewed by فرشاد شبانکاره on Nov 26Rating:

با سلام به کاربران عزیز سایت تحلیلها

با توجه به جو موجود در بازار و نتایج مثبت توافقات هسته ای به تحلیل سبد حرفه ای خود می پردازیم.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

امیدواریم مورد استفاده شما دوستان عزیز هم قرار گیرد

تحلیل سبد

 

موفق و پر سود باشید..

 

bashgah-banner nokhbegan-start

27 نظرها

 1. با سلام و عرض خسته نباشید
  نماد غشهد نه به حد سود رسید و نه به حد ضرر نمودار سهم هم گویای این مطلب میباشد ظاهرا در توضیح سهم اشتباه کرده اید !!!!(( اولید نماد غشهد است.در این سهم قصد داریم که حوالی ۳۸۰ تومان به حد ضرر ۳۵۵ تومان برای هدف ۵۵۰ تومان خرید داشته باشیم.در مسیر رشد سهم حوالی ۴۰۰ و ۴۳۰ و ۴۶۰ تومان مقاومت هایی داریم که احتمالا سهم از آنها به بالا عبور خواهد کرد.

 2. با سلام و ضمن تشکر فراوان از راهنمایی های ارزنده تون، ازتون خواهشمندم که در آینده سهمها رو حتی الامکان قبل از اینکه به صف فروش برسند، پیشنهاد بدید. مثل همون کاری که در مورد ومعادن کردید. چون خرید یک سهم پس از صف شدن دشوار میشه و سودزایی سهم رو کاهش میده. ضمنا اگه ممکنه لطفا چند سهم از چند گروه مختلف را در هر پست پیشنهاد بدید و مدت نگهداری سهم رو هم به صورت تخمینی اعلام بفرمایید تا ریسک سرمایه گذاریمون کاهش پیدا کنه. با تشکر از شما

  • با تشکر از شما دوست عزیز..
   مطمئن باشید تا جایی که امکان دارد پیش بینی قبل از صف شدن را میکنیم..ولی یک سری روندها نیاز به تایید حرکت قوی سهم دارد و بناچار باید منتظر خرید با حجم بالای سهامداران باشیم..
   با تشکر..سعی میکنیم تحلیل زمانی هم در پیشتهادات خود بگنجانیم..
   موفق وپر سود باشید..

 3. همچنین در مورد ساروم!!!
  تحلیل آقای صابریان این بود:
  “نمادی که امروز تحت نظر گرفته ایم تا شاید در کوتاه مدت در سبد خود جای دهیم نماد ساروم است .
  این نماد در صورتی که بالای محدوده قیمتی ۹۶۰ تومان بماند با هدف کوتاه مدت ۱۰۶۰ تومان و سپس ۱۱۱۲ تومان مد نظر ماست. محدوده خرید همین قیمت فعلی (۹۷۰ تومان ) و حد ضرر زیر ۹۶۰ تومان است.”
  بنا بر همین تحلیل، بنده خریدم و به حد ضرر هم نفوذ کرد و با ضرر فروختم! بنابر این خواهشاً نفرمائید استراتژی تغییر نکرده، بلکه بفرمائید که ضرر کردیم و فروختیم!
  همین امروز ساروم در 950 است آقا جان! به شعور ما احترام بگذارید لطفا! و خواهشاً کامنت های بنده رو مثل آن کامنت های قبلی پاک نکنید. یک مقداری انتقاد پذیر باشید.
  و من الله توفیق!

 4. ببخشید ولی غشان از زمان معرفی تا همین امروز در ضرر بوده و تازه حالا به نزدیک آنجائی رسیده که پیشنهاد خرید داده بودید! کجا به سود رسید و خارج شدیم؟ باید در حد ضرر میفروختیم که بنده اشتباه کردم و نفروختم!
  این هم تحلیلی بود که از غشان داشتید در تاریخ ۱۳۹۲/۰۷/۱۳ ۱:۵۴:۱۱ قبل از ظهر:
  «دیگر نماد تحت نظر ما غشان است.این سهم را حوالی ۷۱۵ تومان به حد ضرر ۶۸۵ تومان و حد سود ۹۰۰ تومان مد نظر داریم.مقاومت های پیش روی سهم ۷۵۰ و ۷۸۵ و ۸۱۵ تومان می باشند که البته در صورت حفظ وضعیت کنونی بازار احتمالا به بالا شکسته خواهند شد.»

  • دوست گرامی..
   لطفا قبل از اینکه با اطمینان صحبت کنید روند سهم را بررسی فرمایید..
   این سهم از حد سود اول و دوم خودش گذشت و تا مرز 800 تومان هم آمد..
   اینکه خودتان به بررسی قیمت ها نمی پردازید و هنوز سهم را نگه داشتید تا به حد ضرر خود برسد تصمیم خود شماست ..
   به هرحال حال با دقت بیشتر و برسی دقیق روند ها به خریدو فروش بپردازید.

نطر گذاشتن