جمعه 19 آبان

217
telegram nokhbegan-start
جمعه 19 آبانReviewed by Tseexpert on Nov 10Rating:

بعد از لغو ممنوعیت صادرات چند قلم کالا از لیست منتشر شده هفته قبل آخرهفته خبرجدیدی مبنی بر عوارض سنگین بر اقلام صادراتی منتشر شد.فشار این خبر جدید بر دوش فلزاتی ها و سنگ آهنی ها و پتروشیمی بیشتر خواهد بود.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

لذا احتمال اینکه در این گروهها فردا بازار ابتدا دچار سردرگمی و عرضه شود هست. صدرا نیز بعد کش و قوس فراوان به فرابورس منتقل خواهد شد.در بازار آزاد نرخ ارز نیز کاهش چشمگیری نسبت به روز قبل از انتخابات امریکا داشته.انتخابات آمریکا نیز طبق پیش بینی اکثر کارشناسان با پیروزی اوباما به پایان رسید. همان زمان که در حزب جمهوری خواه 15 نفر کاندیدا شدند و اختلافات این حزب علنی شد مشخص بود که اوباما برنده انتخابات خواهد بود. بعد از پیروزی اوباما و کاهش اخبار منفی پیرامون طوفان سندی اونس طلای جهانی نیز یک رشد خوب داشته است.

فردا امکان یک نوسان در لیدر گروه فلزات هست.در فضای سیاسی نیز با توجه به نتیجه انتخابات آرامش نسبی حاکم خواهد شد.حقیقتا مواضع میت رامنی در قبال ایران خیلی سختگیرانه تر بود.افت دلار هم که بعد از انتخابات امریکا پیش بینی شده بود محقق شد منتها انتظار افت بیشتر داشتم. شاخص کل به سطح 31280 رسیده است. در سطح 31450 مقاومت بسیار مهمی دیده میشود که شکسته شدن این سطح در این هفته شاید کمی سخت باشد ولی اگر چنین اتفاقی بیفتد یک موج صعودی دیگر شروع خواهد شد.

احسان وفادار 
bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن