جمعه 27 بهمن

240
telegram nokhbegan-start
جمعه 27 بهمنReviewed by Tseexpert on Feb 16Rating:
روز چهارشنبه بازار متعادل رو به منفی بود و نفت ایرانول حدود 40 میلیارد تومان نقدینگی از بازار در عرضه اولیه جذب کرد.قیمت عرضه 835 تومان بود و سهمیه ها پایین.شاخص کل با کمی افت روبرو شد و به محدوده 38600 نزدیک شد.در روز شنبه اگر شاخص کل بالای 38620 برنگردد با واگرایی منفی روبرو شده و بازار منفی حداقل در نیمه اول خواهیم داشت.

 

درگروه فلزی شاهد افزایش قیمتها در بورس کالا بودیم ولی در بورس شاهد افت این گروه بودیم که درصورتی که اول هفته افت قیمت داشته باشیم میتواند فرصت خرید محسوب شود.فولاد که بار دیگر نتوانسته از سد 520 عبور کند و برگشته در محدوده 480 و 460 مورد حمایت بازار میتواند قرار بگیرید.وتوکا هم به سطح جذابی نزدیک شده است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

درگروه پتروشیمی هم شاهد افزایش عرضه ها بودیم پارسان هم که با واگرایی منفی روبرو شده بود با افت قیمتی تا سطح 670 مواجه شد و 650 میتواند قیمت تعادلی سهم باشد.شیران با عرضه های واتی تا زیر 5000 هم افت کرد.

واتی هم تعدیل مثبت بالای 15 درصدی خود را به بازار اعلام کرد علت اصلی این تعدیل کاهش ذخیره سرمایه گذاری بوده و سود 91 را تابالای 75 تومان افزایش داده است در سایر سهمهای گروه شرایط بتدریج خیلی جذاب میشود.درصورتی که بازار منفی داشتیم از گروه های قندی و غذایی میتوان همچنان منتفع شد.

احسان وفادار 
bashgah-banner nokhbegan-start

1 نظر

نطر گذاشتن